اقتصاد کلان

در مردادماه سالجاري رخ داد:

مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد

مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، این تفاهم نامه با حضور بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، قسوریان جهرمی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، معاونین کمیته امداد و اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت سازمان اموال تملیکی با هدف تامین لوازم و مایحتاج مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) به امضاء رسید.
در این مراسم رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، ضمن ارائه مطالبی در خصوص عملکرد این کمیته در سراسر کشور از همکاری صادقانه مجموعه اموال تملیکی در راستای پیشبرد اهداف این سازمان تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از ارگان های خدمتگزار مردمی است و قطعا کالاهایی که در اختیار این کمیته قرار می گیرد به نحو احسن میان نیازمندان و قشر آسیب پذیر جامعه توزیع خواهد شد.
جهرمی در ادامه افزود، کالاهای تحت تملک سازمان اموال تملیکی به سه گروه کالاهای متروکه، ضبطی و قاچاق تقسیم می شود که این سازمان پس از اخذ رای قطعی و دریافت مجوزهای لازم نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام می نماید.
وی اظهار داشت: قاچاق برای کشور یک تهدید بزرگ محسوب می شود و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) با ید به جد با آن مبارزه کرد؛ حال ما سعی داریم با در اختیار قراردادن بخشی از این کالاها به کمیته امداد برای تامین لوازم و مایحتاج مددجویان تحت پوشش بخشی از این تهدید را به فرصت تبدیل نماییم.
این مقام مسئول در پایان ضمن ابراز خرسندی برای امضاء این تفاهم نامه، آمادگی مجموعه سازمان اموال تملیکی را جهت همکاری بیشتر با کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام نمود.

  کد خبر
521090
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن