صنعتصنعت، معدن، تجارت

چابکی و انعطاف پذیری سازمان های توسعه ای باید افزایش یابد

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی الزامات تقنینی سازمان های توسعه ای در تحقق جهش تولید گفت: از منظر کارشناسی باید چابکی و انعطاف پذیری در سازمان های توسعه ای تا سطح حداکثری خود افزایش یابد.

عزت الله اکبری تالارپشتی با اشاره به روحیه همدلی و دغدغه جدی مجلس برای تحقق راهبرد جهش تولید افزود؛ کمیسیون صنایع و معادن خود را در کنار نهادهای توسعه‌ای برای رفع قانونی چالش‌های آنها می داند.

اکبری افزود در جمهوری اسلامی که علاوه بر سرمایه‌گذاری مسئله عدالت اجتماعی و عدالت اقتصادی در چارچوب توسعه متوازن و محرومیت‌زدایی مدنظر است ،کارکرد و رسالت این سازمان‌ها نقش فراتری دارد. اکبری اظهار داشت بر مبنای مطالعات کارشناسی می توان ادعا کرد همچنان که در عرصه های پیچیده ای چون نانو ،بیو و.. کشور توانسته است به موفقیت های بین المللی چشمگیر دست یابد در عرصه صنعت و معدن نیز با مدیریت بهینه ، هم افزایی دلسوزانه و با اتکا به توان منابع و ظرفیتهای غنی داخلی از جمله منابع انسانی متخصص می توان به پیشرفت های بسیار بزرگ دست یافت که در این مسیر نقش سازمان‌های توسعه‌ای به طور متمایزی جدی تر خواهد بود. نخستین نشست الزامات تقنینی سازمان های توسعه ای در تحقق جهش تولید با حضور روسا و کارشناسان ایمیدرو، شرکت ملی صنایع پتروشیمی ،سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی و معاونت برنامه ریزی وزارت نفت به میزبانی ایدرو برگزار شد.

منبع

ایدرو

  کد خبر
533545

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن