اقتصاد کلان

۲۳ پروژه مهم استان ایلام تا پایان دولت تامین اعتبار می شوند

ایسنا/ایلام رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در استان ایلام نیز ۲۳ پروژه براساس ارزیابی ها تا پایان دولت شرایط تکمیل شدن دارند و ۱۳ هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال برای اتمام آنها نیاز است که از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

محمدباقر نوبخت  در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان ایلام اظهار کرد: بر اساس ارزیابی ها اجرای این پروژه ها ۷۴۸۰  میلیارد ریال ارزش تولیدات استان را ارتقا خواهد داد.

نوبخت تاکید کرد: با اینکه درآمد دولت کاهش یافته است ولی در تلاش هستیم پروژه ها با تخصیص اعتبار مورد نیز به سرانجام برسند و در استان ایلام نیز ۲۳ پروژه براساس ارزیابی ها تا پایان دولت شرایط تکمیل شدن دارند و ۱۳ هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال برای اتمام آنها نیاز است که از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد در ماه های انتهایی سال جاری بقیه اعتبارات به دستگاه ها تزریق شود و  در کنار این پروژه ها اعتبار سایر طرح ها را نیز با اولویت دنبال خواهیم کرد.

در پایان این نشست تفاهم نامه جهش تولید به امضای محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه و قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام به امضاء رسید.

انتهای پیام

منبع

ایسنا

  کد خبر
539358
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن