بانکبانک و بیمه

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک ایران زمین

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک ایران زمین، رأس ساعت ۱۵ روز دوشنبه مورخ ۵ آبان ماه ۱۳۹۹ در سالن اجتماعات شرکت توسعه تجارت داتام تشکیل می شود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت بانک ایران زمین به شماره ثبت ۳۹۹۲۷۹ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۵۰۳۰۷۹ (شرکت سهامی عام) برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۶، رأس ساعت ۱۵:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ در سالن اجتماعات شرکت توسعه تجارت داتام به نشانی تهران، خیابان هدایت، خیابان شادلو، پلاک ۱۴ تشکیل می شود. لذا، از کلیه سهامداران محترم، وکلاء یا نمایندگان قانونی آنان دعوت می شود تا در این جلسه حضور به هم رسانند.
ضمناً برگ ورود به جلسه از ساعت ۱۴:۰۰ همان روز در محل برگزاری مجمع با ارائه کارت شناسایی معتبر (کارت ملی) و مستندات نمایندگی/وکالت/ولایت/قیمومت تحویل خواهد شد.
با عنایت به ابلاغیه شماره ۴۴۰/۰۵۰/ب/۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا مبنی بر برگزاری مجامع عمومی شرکت ها با حضور حداکثر ۱۵ شخص حقیقی و حقوقی با رعایت حدنصاب قانونی (۵۰درصد سهامداران به اضافه یک سهم)، ضمن تشکر از سایر سهامداران، درخواست می گردد با مشاهده همزمان مجمع از طریق صفحه مجازی بانک ایران زمین به آدرس live.izbank.ir و عدم حضور فیزیکی، ما را در برگزاری مجمع یاری فرمایند. همچنین به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و در راستای حفظ سلامت سهامداران محترم، توزیع فیزیکی صورت های مالی، گزارش فعالیت هیأت مدیره و پذیرایی رایج در مجمع صورت نمی پذیرد.
دستور جلسه:

۱- استماع گزارش هیأت مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۶/۱۲/۲۹

۲- بررسی و تصویب صورتهای مالی منتهی به ۱۳۹۶/۱۲/۲۹
۳- انتخاب بازرس قانونی اصلی و علی البدل و حسابرس مستقل و تعیین حق الزحمه بازرس قانونی

۴- انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی های بانک

۵- تعیین پاداش هیأت مدیره
۶- تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیأت مدیره
۷- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده می باشد
هیأت مدیره بانک ایران زمین
منتشر شده در:

روزنامه اطلاعات – چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ – سال نود و پنجم – شماره ۲۷۶۷۹
روزنامه دنیای اقتصاد – چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ – سال هجدهم – شماره ۵۰۰۹

  کد خبر
548833
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن