صنعت، معدن، تجارت

قدردانی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از گروه خودروسازی سایپا

ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در نامه ای به مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از این مجموعه به دلیل اقدامات موثر در کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، در نامه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به گروه خودروسازی سایپا ضمن تبریک و تشکر برای اقدامات مؤثر سایپا در کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه کارگری، از موفقیت‌های حاصله در تدوین و انتشار ۷ جلد کتاب در زمینه‌های مختلف پیشگیری و سبک زندگی در مقابله با کووید ۱۹، تجلیل شد.

در این نامه اظهار امیدواری شده که با ادامه اعمال مدیریت یکپارچه سلامت در مجموعه گروه شرکت‌های سایپا، برنامه‌های پیشگیری از بیماری‌ها و ارتقای سلامت در جامعه بزرگ نیروی کار گروه خودروسازی سایپا و خانواده آنها، تثبیت شده و ادامه داشته باشد.

ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرده که موفقیت‌های به دست آمده در سایه بهره گیری از قابلیت‌های تخصصی بهداشت و ایمنی شرکت‌های گروه سایپا و نظام سلامت کشور است.

گروه خودروسازی سایپا با اقدامات هدفمند و کنترل‌های لازم توانست در کنترل ویروس کرونا در این مجموعه به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کند. از سوی دیگر، این گروه خودروسازی با همکاری استادان و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی ایران توانست ۷ جلد کتاب در زمینه کنترل کووید ۱۹ را تدوین و منتشر کند. کتاب‌های تدوین شده می‌تواند برای صنایع و محیط‌های کشور الگو قرار گیرد و همچنین این قابلیت وجود دارد که دستاوردها از طریق سازمان بهداشت جهانی در اختیار کشورهای منطقه قرار گیرد.

منبع

مهر

  کد خبر
568971
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن