بورسبورس اوراق

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۹/۱۱

امروز سهامداران شرکت‌های داروسازی اسوه، سرمامیک‌های صنعتی اردکان و آلومراد در بورس و معامله‌گران شرکت‌های دارویی ره‌آورد تامین، بیمه کوثر و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد ۷هزار و ۷۳۰واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۷۳هزار و ۷۰۶واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۱۳میلیارد و ۷۴۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۶هزار و ۲۲۹میلیارد تومان در بیش از ۲ میلیون و ۵۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داروسازی اسوه، سرمامیک‌های صنعتی اردکان و آلومراد بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های قند اصفهان، کشاورزی و دامپروری مگسال و قند هگمتانه بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

آخرین اخبار اقتصادی در توئیتر پایگاه خبری آرمان اقتصادی. (کلیک کنید)

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۴میلیارد و ۱۷۵میلیون ورقه به‌ارزش ۷هزار و ۴۱۷میلیارد تومان در یک میلیون و ۱۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۰۷واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۳۶۹واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های دارویی ره‌آورد تامین، بیمه کوثر و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، کشت و صنعت دشت خرمدره و شیر و گوشت زاگرس شهرکرد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام/

منبع

تسنیم

  کد خبر
569116
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن