بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

مجمع عمومی عادی سالانه توسن‌تکنو برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه توسن‌تکنو برای دوره مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۳۹۹، روز اول بهمن‌ماه ۱۳۹۹ با حضور صاحبان سهام در محل دفتر مرکزی توسن‌‎تکنو برگزار شد و طی این جلسه، گزارش‌های مالی سالانه و خلاصه عملکرد هیئت‌مدیره به سهامداران این شرکت ارائه شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، در ابتدای این جلسه گزارشی جامع از عملکرد شرکت توسن‌تکنو در سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ به حاضرین ارائه شد. در این گزارش عملکرد شرکت طی ۴ فصل کاری سال در حوزه‌های مرتبط با استراتژی‌های کلان، تشریح شد.

 

در بخش دیگری از این گزارش به استمرار عملیاتی‌‎شدن خودگردان‌های بانکی در سراسر کشور با همکاری بیش از ۶ بانک جدید و رسیدن به ۱۸۰۰ راهکار خودگردان عملیاتی در ۹ بانک بزرگ کشور اشاره شد. این در حالی بود که آمار اخذشده، نشان‌دهنده واریز بیش از ۱۰هزار میلیارد تومان وجه نقد توسط مردم از طریق این خودگردان‌ها بود و اعلام شد که در این سال بیش از ۹۰ درصد تأمین خودگردان در بازار توسط توسن‌تکنو انجام شده است.

همچنین در ادامه به موضوعات مهمی مثل سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده برای توسعه تیم و ایجاد قابلیت تولید راهکارهای هوش مصنوعی و توسعه راهکارهای تحول شعب، افزایش عمق تولید داخلی پایانه‌های پرداخت الکترونیک به ۵۳ درصد، افزایش شبکه تأمین‌کنندگان داخلی و اشتغال‌زایی مستقیم و غیرمستقیم، اضافه‌شدن بانک‌های صادرات ایران، دی و سپه (حکمت ایرانیان سابق) به بانک‌های دریافت‌کننده سرویس نگهداری و تعمیرات ماشین‌های بانکی همراه با سرمایه‌گذاری و تلاش مجدانه برای بهبود فرآیندها و زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های داخلی حوزه سرویس پرداخته شد و از آن‌ها به‌عنوان اقدامات مهم سال مالی مذکور، یاد شد.

در پایان این جلسه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت شد و صورت‌های مالی شرکت به تصویب رسید.

  کد خبر
586613
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن