بانک و بیمهطلا و ارز

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۲/۱۱| ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ دلار ارزان شد

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۷۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۳ هزار و ۴۵۰ تومان است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۹۷۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۳ هزار و ۴۵۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم ۹۷۸ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۲۹۹ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 گفتنی است،‌ به دلیل موج جدید کرونا و اعلام شرایط قرمز در تهران، بازار طلا و جواهر تهران نیز به مدت ۲ هفته تعطیل اعلام شده است؛ قیمت های درج شده در این خبر نیز با استناد به نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر است.

 

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،‌ در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۳ هزار و ۴۵۰ تومان، قیمت یورو ۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان و درهم امارات  6 هزار و  460 تومان اعلام شده است.

نوسان قیمت در بازار ارز درحالی رخ داده که در تعطیلات نوروز، با تلاش سفته بازان،‌ قیمت دلار به مرز ۲۶ هزار تومان هم رسیده بود اما انتشار خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای و … باعث عقب نشینی دلار از این سطح قیمتی شده است.

به اعتقاد کارشناسان دو باور در بازار ارز وجود دارد که موجب نوسانات قیمتی می شود،‌نخست اینکه با مذاکره و بازگشت به برجام و … قیمت ارز کاهش چشم گیری خواهد داشت و دوم اینکه حتی مذاکره هم نمی تواند مانع از واقعیات موجود اقتصاد ایران شود و امکان کاهش چشم گیر قیمت ارز وجود ندارد و نهایتا دلار در کانال ۲۳-۲۲ هزار تومان جا خوش می کند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،‌ در صرافی‌های بانکی قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۳ هزار و ۷۸ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۲ هزار و ۶۲۱ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۷ هزار و ۹۲۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۷ هزار و ۳۶۷ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: شنبه ۱۱  اردیبهشت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۳  هزار و ۷۸

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۳  هزار و ۴۵۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۷  هزار و ۹۲۰

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۸ هزار و ۴۰۰

قیمت درهم

۶ هزار و ۴۶۰

قیمت پوند

۳۲ هزار و ۶۶۰

بروزرسانی: ‌‌‌‌‌‌شنبه ۱۱  اردیبهشت ساعت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  9 میلیون و ۷۰۰  هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۹ میلیون و ۸۲۰  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۴۰۰   هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۳  میلیون و ۵۰۰  هزار

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و ۹۵۰ هزار

بروز رسانی: شنبه ۱۱  اردیبهشت ساعت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۹۷۸  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۲۹۹  هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۲۴۰  هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۶۹

انتهای پیام/

 

منبع

تسنیم

  کد خبر
633953
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن