بانکبانک و بیمه

برگزاری هفتمین جشنواره سالانه «بانک محبوب من»

هفتمین جشنواره سالانه «بانک محبوب من» با حضور بانک های کشور در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، جشنواره «بانک محبوب من» هر ساله با هدف اعتلای سطح کیفی خدمات بانکداری و بهبود ارتباط مردم با بانک‌ها برگزار می شود و آگاه کردن مدیران بانکی کشور از نظرات مردم یکی از مهم ترین دستاوردهای این جشنواره به شمار می رود.

شاخص ارزیابی انتخاب برترین بانک در این جشنواره، نظرات و دیدگاه های مردم درباره خدمات بانک هاست چرا که مردم به‌عنوان شاخص اصلی سنجش کیفیت و عملکرد، مهم‌ترین نقش را در این مسیر ایفا می‌کنند.

ایجاد فرصت نظر دادن مشتریان بانک‌ها درخصوص خدمات با یک جامعه آماری بالا، ایجاد ارتباط بی‌واسطه میان مدیران ارشد بانک‌ها و مشتریان، ایجاد زمینه افزایش رضایتمندی مشتریان با آگاه کردن مدیران بانکی کشور از نظرات مردم، فرصت بیشتر دیده شدن مشتریان در فرآیندهای تصمیم‌گیری نظام بانکداری، ایجاد فضای رقابتی سالم میان بانک‌های کشور و… از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

در این جشنواره درخصوص خدمات بانکی از مشتریان بانک‌ها نظرسنجی اینترنتی به عمل می آید.

« بانک اصلی شما کدام بانک است؟»، « با شنیدن نام بانک خود اولین کلمه ای که به ذهن شما می آید، چیست؟»، «آیا از بانک در حوزه آموزش نکات امنیتی و نحوه استفاده از خدمات بانکی راضی هستید؟»، «بیشترین استفاده شما ازکدام یک از خدمات بانک است؟» و «مهمترین دلیل شما برای انتخاب بانک و افتتاح حساب چه بوده است؟» سوالاتی است که در این جشنواره از مخاطبان پرسیده می شود.

لینک شرکت در جشنواره بانک محبوب من

  کد خبر
634158
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن