بورسبورس اوراق

بخشی از عملیات بازارگردانی "همراه" امروز پایان می‌یابد

انجام عملیات بازارگردانی نماد شرکت ارتباطات سیار ایران توسط صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی مفید در پایان معاملاتی امروز (سه‌شنبه) پایان می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، مدیریت عملیات بازار نقد شرکت بورس تهران اعلام کرد: پیرو درخواست صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی مفید، انجام عملیات بازارگردانی در نماد شرکت ارتباطات سیار ایران توسط صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی مذکور در پایان روز معاملاتی ۱۳ اردیبهشت پایان خواهد یافت.

شایان ذکر است در حالی از ۱۰ مهرماه پارسال تمامی شرکت‌های بورسی و تا ۱۵ مهر شرکت‌های حاضر در فرابورس ملزم به معرفی بازارگردان شدند که به گفته مدیر نظارت بر ناشران بورس، همه ناشران پذیرفته شده در بورس موظفند برای انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی بازارگردان به بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران اقدام کنند.

بر این اساس در صورت اجرا نکردن این ابلاغیه، ناشران متخلف محسوب و جرایم برای آنان در نظر گرفته می‌شود که این جرایم و ضمانت اجرایی شامل تذکر، اخطار، محدودیت موقت یا دائم در دسترسی به سامانه معاملات، تعلیق یا لغو مجوزهای صادره توسط سازمان، محرومیت دریافت خدمات از ارکان بازار سرمایه برای مدت معین، جریمه نقدی، محرومیت از تصدی در هیئت مدیره اشخاص تحت نظارت، سلب صلاحیت و لغو پذیرش می‌شود.

انتهای پیام/

منبع

تسنیم

  کد خبر
634662
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن