بین الملل

ارزش بازار اتر از والت دیزنی و بانک آمریکا فراتر رفت

ارزش اتربرای اولین بار در تاریخ به ۳۰۰۰ دلار رسید و سرمایه بازار آن از شرکت‌های بزرگی مثل والت دیزنی و بانک آمریکا پیشی گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از راشاتودی، ارزش اتر، نزدیک ترین رقیب بیت کوین، برای اولین بار در تاریخ به ۳۰۰۰ دلار رسید. معامله این ارز مجازی در بلاک چین به سطح بسیاری از صرافی‌های بزرگ دنیا از جمله بای بیت، کوین بیس و بیت مکس رسیده است.

 آخرین اخبار اقتصادی در توئیتر پایگاه خبری آرمان اقتصادی.

 دومین ارز دیجیتال بزرگ دنیا در روز دوشنبه حدود ۳۲۰۰ دلار معامله شد و ۱۱ درصد رشد روزانه را ثبت کرد. ارزش این ارز مجازی ۳۰ درصد طی یک هفته افزایش یافته است. ارزش اتر از ابتدای سال جاری میلادی تا امروز چهار برابر شده درحالیکه ارزش بیت کوین در این مدت ۱۰۰ درصد اضافه شده است.

 ارزش بازار اتر به دنبال آخرین رشد آن به ۳۶۸ میلیارد دلار رسید و از شرکت‌های بزرگی مثل والت دیزنی، نستله و بانک آمریکا از نظر کل سرمایه بازار پیشی گرفت.

 رشد اخیر ارزش اتر مربوط به بهبود بلاک چین اتریوم و همچنین افزایش تمایل به منابع مالی غیرمتمرکز می‌شود، یعنی منابع مالی که نقل و انتقال آنها خارج از سیستم بانکداری معمول انجام می‌شود و بلاکچین اتریوم یکی از پلتفرم‌های مهم آن است.

 در ابتدا بیت کوین سردمدار افزایش ارزش بود چون بسیاری از سرمایه‌گذاران سازمانی به ارزهای مجازی روی آوردند ولی حالا نوبت به سرمایه‌های غیر متمرکز رسیده که بیشتر آنها بر اساس بلاک چین اتریوم ساخته شده‌اند.

انتهای پیام/۱۰۲

منبع

تسنیم

  کد خبر
634975

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن