بانک و بیمهطلا و ارز

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۲/۱۵| ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ سکه ۸ میلیونی می‌شود؟

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۰۶ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۱ هزار و ۳۰۰ تومان است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۹۰۶ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار و ۳۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۹ میلیون تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم ۹۰۶ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۲۰۷ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۹۲۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 گفتنی است،‌ به دلیل موج جدید کرونا و اعلام شرایط قرمز در تهران، بازار طلا و جواهر تهران نیز به مدت ۲ هفته تعطیل اعلام شده است؛ قیمت های درج شده در این خبر نیز با استناد به نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر است.

 

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،‌ در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۱ هزار و ۳۰۰ تومان، قیمت یورو ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان و درهم امارات  5 هزار و  940 تومان اعلام شده است.

نوسان قیمت در بازار ارز درحالی رخ داده که در تعطیلات نوروز، با تلاش سفته بازان،‌ قیمت دلار به مرز ۲۶ هزار تومان هم رسیده بود اما انتشار خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای و … باعث عقب نشینی دلار از این سطح قیمتی شده است.

به اعتقاد کارشناسان دو باور در بازار ارز وجود دارد که موجب نوسانات قیمتی می شود،‌نخست اینکه با مذاکره و بازگشت به برجام و … قیمت ارز کاهش چشم گیری خواهد داشت و دوم اینکه حتی مذاکره هم نمی تواند مانع از واقعیات موجود اقتصاد ایران شود و امکان کاهش چشم گیر قیمت ارز وجود ندارد و نهایتا دلار در کانال ۲۳-۲۲ هزار تومان جا خوش می کند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی،‌ در صرافی‌های بانکی قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۰ هزار و ۹۴۷ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۰ هزار و ۵۳۲ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۴ هزار و ۷۹۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: چهار‌شنبه ۱۵  اردیبهشت ۱۳:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۰  هزار و ۹۴۷

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۱  هزار و ۳۰۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۵  هزار و ۳۰۰

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۵ هزار و ۸۰۰

قیمت درهم

۵ هزار و ۹۴۰

قیمت پوند

۲۹ هزار و ۶۸۰

بروزرسانی: ‌‌‌‌‌‌چهارشنبه ۱۵  اردیبهشت ساعت ۱۳:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  9 میلیون

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۹ میلیون و ۲۷۰  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۴ میلیون و ۹۰۰   هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۲  میلیون و ۹۵۰  هزار

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و ۷۵۰  هزار

بروز رسانی: چهارشنبه ۱۵  اردیبهشت ساعت ۱۳:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۹۰۶  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۲۰۷  هزار

مثقال طلا

۳ میلیون و ۹۲۵  هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۷۶

انتهای پیام/

منبع

تسنیم

  کد خبر
635319
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن