بانک و بیمهبیمه

نخستین قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی، برگزیدگان خود را شناسایی کرد

در نخستین دور قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون، ۵ برگزیده وسایل ارتباطات الکترونیکی هوشمند معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بیمه تعاون، ظهر چهارشنبه ۵ خرداد با حضور دکتر یونس مظلومی مدیرعامل و محمد حسین یوسفی، سرپرست بیمه های زندگی، مراسم قرعه کشی نخستین جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون برگزار شد.

در این قرعه کشی از بین ۸۳۹ نفر از خریدارانی که در ماه اردیبهشت اقدام به تهیه بیمه نامه بیمه زندگی کرده بودند ، ۵ نفر از هموطنان شهرهای تبریز، زنجان، رشت، شیراز و اهواز به عنوان نخستین برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.
بر این اساس، فرزانه حسن زاده، حسن محرمی و غلامرضا اسداللهی سه برگزیده مچ بند هوشمند و بنت الهدی خوب سازی و عیسی عرفانیان دو برگزیده تبلت هوشمند جشنواره اردیبهشت ماه بیمه زندگی بیمه تعاون بودند.
در این مراسم یونس مظلومی، مدیرعامل شرکت بیمه تعاون نیز در گفتگویی به تشریح ویژگی های بیمه زندگی شرکت بیمه تعاون پرداخت و نوید داد که به زودی بیمه اتومبیل نیز به عنوان مزیت دیگر تهیه بیمه زندگی، به این بیمه نامه افزوده خواهد شد.
جشنواره بزرگ بیمه‌های زندگی بیمه تعاون با نام «‌جایزه لبخند به زندگی» از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده است و در سه مقطع سه ماهه تا پایان اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.
این جشنواره دارای سه بخش است که شامل خریداران بیمه نامه بیمه‌های زندگی، نمایندگان شبکه فروش و سازمان فروش و شعب خواهد بود که برای هر یک از این گروه‌ها جوایز و تخفیفات مختلفی در نظر گرفته شده است.

  کد خبر
642435
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن