بانکبانک و بیمه

افزایش سواد مالی کودکان، با کانون جوانه‌های بانک ملی ایران

فردا یکشنبه ۲۸ شهریور ماه ، اولین قسمت برنامه زنده (لایو) کانون جوانه های بانک ملی ایران، پیرامون آموزش سواد مالی در صفحه کانون برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،  آموزش سواد مالی به کودکان و نوجوانان به عنوان یکی از مهارت های ضروری، همیشه مد نظر بوده است و کانون جوانه های بانک ملی ایران با توجه به اهمیت این مبحث ، فردا ۲۸ شهریور ماه ساعت ۱۰ صبح به صورت لایو در صفحه اینستاگرام خود به آدرس kidsbankmelli به این موضوع می پردازد.

گفتنی است در این برنامه مریم معصومی کارشناس اقتصادی نکات مهم و لازم این حوزه را به کودکان ، نوجوانان و سایر علاقمندان آموزش می دهد.

شایان ذکر است در پایان هر برنامه مسابقه ای به صورت پرسش و پاسخ از مباحث مطرح شده برگزار و به برندگان جوایزی به قید قرعه اهدا می شود.

اینستاگرام کانون جوانه های بانک ملی ایران، یکی از صفحات مورد علاقه قشر کودک و نوجوان است که با تولید محتوای هدفمند و رویکردی جدید  و با زبان داستان و تصویر، این گروه های سنی را با مباحث اقتصاد و بانکداری آشنا می کند.

  کد خبر
667365

همچنین بخوانید

1 دیدگاه

  1. سلام بانک ملی همین برنامه را در کارگزاری بانک ملی اجرا کنند تا همگام با فرزندان والدین هم استفاده کنند تا فرزند و خانواده درکنار هم باشند نه اینکه ۲۰ سال آینده همین کودک به پدرش نگوید که شما تفکر تان قدیمی میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا