راه و ساختمان

انتصاب مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل متروی تهران

مهدی شایسته اصل مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در حکمی، احسان حامدمقدم را به‌عنوان سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل این شرکت منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، مهدی شایسته اصل در متن حکم انتصاب احسان حامدمقدم برای سمت سرپرستی مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران آورده است:

با عنایت به توانمندی و سوابـق ارزنده تخصصی و مدیریتی، به‌موجب این حکم جنـابعالی را به‌عنوان” سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل” منصوب می‌نمایم.

اهتمام به اولویت‌های زیر از اهم وظایف و مسئولیت‌های مورد انتظار است:

۱. مدیریت بر ارائه اطلاعات و اخبار بر خط، شفاف و به‌موقع از طرق مختلف
۲. مدیریت و نظارت بر تهیه و درج آگهی‌های موردنیاز روزنامه‌ها و جراید داخلی و خارجی مصوب حوزه مدیرعامل
۳. مدیریت و نظارت بر طرح‌ریزی و تدوین پیش‌نویس تفاهم‌نامه‌های همکاری با سازمان‌ها و نهاد‌های داخلی و خارجی
۴. نظارت و مدیریت بر انجام مصاحبه‌ها و سخنرانی‌های رسانه‌ای و خبری توسط مسئولان شرکت پس از اخذ مجوز و موافقت حوزه مدیرعامل
۵. مشارکت در برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های نظرسنجی و افکارسنجی، استخراج داده‌ها و اطلاعات مسافران و ایجاد سازوکار‌های ارتباطی با ذی‌نفعان
۶. مدیریت و نظارت بر تهیه نقشه‌ها و تابلو‌های شناسنامه ایستگاه‌ها، طراحی و انتشار کارت ویزیت‌ها و تدوین کتب و جزوه‌ها و دیگر موارد انتشاراتی
۷. برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه‌های مرتبط با مأموریت و خدمات شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه

امید است با اتکال به ذات اقدس الهی و ظل توجهات حضرت، ولی عصر (ارواحنافداه) در اجرای منویات و رهنمود‌های مقام معظم رهبری (حفظه‌الله) موفق و مؤید باشید.

احسان حامدمقدم سابقه کار به‌عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین الملل موسسه همشهری، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پیشگیری ومدیریت بحران شهر تهران، دبیر شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران، رئیس فرهنگسرای مجازی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مدیرمسئول خبرگزاری شهر را در رزومه کاری خود دارد.

پیش‌ از این محسن محمدیان عهده‌دار این پست بود.

 

  کد خبر
693695

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا