انرژی

سیستم پایش لحظه ای گازهای خروجی دودکش کوره واحد شماره ۲ پالایشگاه روغنسازی آبادان ایرانول راه اندازی شد

همزمان با هفته هوای پاک و به منظور حفاظت و صیانت از محیط زیست در راستای اهداف و ماموریت شرکت نفت ایرانول، سیستم پایش آنلاین گازهای خروجی دودکش کوره واحد شماره ۲ روغن سازی آبادان امروز (چهارشنبه ۲۹ دیماه) با حضور فتحی رییس سازمان محیط زیست آبادان و مدیران ارشد شرکت نفت ایرانول  افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، در این مراسم، فتحی ضمن تقدیر و ابراز خرسندی از راه اندازی این سیستم در شرکت نفت ایرانول، گفت: ما شاهد هستیم یکی از الویت های اساسی شرکت نفت ایرانول  صیانت از محیط زیست و حفظ سلامت شهروندان می باشد و این امر قابل تقدیر است.

  بر اساس این گزارش با وجود موانع متعدد از جمله وجود تحریم های شدید اقتصادی حاکم، این طرح که با دستور مدیریت عامل و پیگری های واحد  HSE،مهندسی  و تعمیرات در دست اجرا بود، با افتخار در هفته محیط زیست در حضور رییس  زیست استان خوزستان و مدیران شرکت نفت ایرانول راه اندازی شد.

 این دستگاه  جهت اندازه گیری گازهای حاصل از احتراق خروجی از دودکش واحد های عملیاتی و در  راستای مسئولیت های اجتماعی و حفظ محیط زیست و  اهمیت سلامت شهروندان نصب و راه اندازی گردید.

 

  کد خبر
694924

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا