بورسبورس اوراق

«مسیر سرمایه‌گذاری مفید» را در نمایشگاه صنعت مالی دنبال کنید

کارگزاری مفید در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) حضور دارد و بازدیدکنندگان طی بازدید از «مسیر سرمایه‌گذاری مفید» با انواع خدمات این مجموعه بیشتر آشنا می‌شوند.

نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) از ۱۶ تا ۱۹ خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌اللملی تهران برگزار می‌شود و «مفید» در سالن خلیج فارس میزبان بازدیدکنندگان است.

«مسیر سرمایه‌گذاری مفید» در سالن مفید شامل سه بخش اصلی مسیر صندوق‌های سرمایه‌گذاری ، مسیر معاملات سهام و مسیر آموزش و پشتیبانی است. بخش خدمات شرکتی کارگزاری مفید شامل «بورس کالا و انرژی» و بخش «پذیرش شرکت‌ها» نیز میزبان مدیران و صاحبان صنایع هستند.

در مسیر صندوق‌های سرمایه‌گذاری «سالن مفید»، سبدگردان مفید که سابقه ۱۷ ساله در مدیریت دارایی دارد پذیرای بازدیدکنندگان است. در این مسیر، علاقه‌مندان با ۱۴ صندوق سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید آشنا می‌شوند. همچنین بازدیدکنندگان با سرویس مشاوره رایگان مفید و اپلیکیشن مفید به‌عنوان ابزارهای سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها آشنایی پیدا می‌کنند.

بازدیدکنندگان «سالن مفید» در مسیر معاملات سهام، با ویژگی‌های جدید سامانه‌های آنلاین «ایزی تریدر» و «مفید آنلاین» آشنا می‌شوند. در این نمایشگاه ابزار «بورس ویو موبایل» معرفی می‌شود که سامانه حرفه‌ای تحلیل بازار است.

در مسیر آموزش و پشتیبانی «سالن مفید»، روزانه شش رویداد آموزشی و پنل کاربردی آشنایی با بازار سرمایه برگزار می‌شود. بازدیدکنندگان «سالن مفید» شاهد رویدادهای پیوسته آموزشی در این مسیر هستند. مجموعه مفید در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، طی سال گذشته توانسته است از طریق سامانه آموزشی خود دو هزار کلاس آنلاین برگزار کند که با مشارکت ۶۰۰ هزار نفری علاقه‌مندان همراه بوده است.

 

چت GPT بورسی 

در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی، در «سالن مفید» بخش‌هایی جهت آشنایی با خدمات رایگان و تخصصی «مشاوره رایگان» و «مرکز خدمات مشتریان» کارگزاری مفید در نظر گرفته شده است. بازدیدکنندگان در بخش «سرویس مشاوره» نسبت به ریسک‌سنجی خود از طریق نرم افزار اقدام می‌کنند و همچنین در بخش «پشتیبانی»، از سامانه چت جی‌پی‌تی هوشمند که برای اولین بار در بازار سرمایه براساس هوش مصنوعی (AI) طراحی شده است، بهره‌ می‌برند.

 

صدور آنی مفید کارت

این امکان برای بازدیدکنندگان «سالن مفید» فراهم شده است که با مراجعه به بخش «مفید کارت»، اقدام به درخواست صدور آنی این کارت کنند و همانجا آن را تحویل بگیرند. «مفید کارت» یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که از طریق آن، امکان برداشت مانده حساب بورسی در هر لحظه از شبانه‌روز فراهم است.

 

آخرین نسخه بورس ویو موبایل

بازدیدکنندگان «سالن مفید» با آخرین نسخه بورس ویو موبایل آشنا می‌شوند. بورس ویو با قابلیت رصد و تحلیل بازارهای مالی اعم از بورس، ارز، کامودیتی، طلا و ارز دیجیتال، یک دستیار حرفه‌ای جهت تصمیم‌گیری بهتر در میان تحلیلگران و نهادهای مالی ایران است. در وب اپلیکیشن نسخه موبایل بورس ویو، کاربران به‌صورت کاملا رایگان به چکیده‌ای از مهم‌ترین اطلاعات مالی و تحلیلی دسترسی دارند.

آکادمی مفید نیز در «سالن مفید» حضور دارد و پذیرای علاقه‌مندان است. این آکادمی به مدت چهار سال به دانشجویان باانگیزه و مستعد آموزش‌های لازم را در زمینه‌های مالی و سرمایه‌گذاری، مذاکره و فروش و توسعه مهارت‌های فردی ارائه داده است. این بخش پذیران رزومه متقاضیان جهت شرکت در آکادمی و پیوستن به مجموعه مفید است.  

کارگزاری مفید به‌منظور قدردانی از بازدیدکنندگان «سالن مفید»، جوایز ویژه‌ای در نظر گرفته است که طی ایام نمایشگاه به قید قرعه به افراد اهدا خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات حضور مفید در نمایشگاه صنعت مالی می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

برای آشنایی بیشتر با خدمات کارگزاری مفید در روزهای ۱۶ الی ۱۹ خرداد ماه، از بخش‌های مختلف «سالن مفید» به‌نشانی محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، طبقه نخست سالن خلیج فارس بازدید فرمایید. ساعت بازدید از پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) ۸ صبح تا ۳ بعد از ظهر است.

 

منبع
این مطلب رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا