بانک و بیمهطلا و ارز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۱۲/۰۱


امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۸۱۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۲میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۰ میلیون و ۸۰۰ هزار  و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

 

همچنین بخوانید

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۲ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۲۲ دلار است.

 

در معاملات امروز (سه‌شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و حواله دلار  نیز با نرخ ۳۹ هزار و ۷۰۹ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۲۲۵ تومان و نرخ حواله یورو با افزایش به ۴۲ هزار و ۷۶۶ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم  نیز ۱۰ هزار و ۸۱۲ تومان است.

بروز رسانی: سه‌‌شنبه ۱  اسفند ۱۲:۲۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۰  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۲  میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۸  میلیون و ۵۵۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۱  میلیون و ۵۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون

بروز رسانی: سه‌‌شنبه ۱  اسفند ۱۲:۲۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۸۱۰

مثقال طلا

۱۲ میلیون و ۱۷۵

انس طلا(دلار)

۲۰۲۲

انتهای پیام/

منبع

تسنیم

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا