بانکبانک و بیمه

بررسی مطالبات معوق در مجله بانک ملی


دویست و چهل و ششمین شماره مجله بانک ملی ایران با پرونده ویژه «مطالبات معوق» منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی (ecoideal)، پرونده این شماره مجله با تیتر اصلی «هر نفسی که فرو می رود مخل حیات است و…»، موضوع «مطالبات معوق بانکی و راهکارهای وصول آن» را در گفت و گو با مدیران بانک و کارشناسان اقتصادی بررسی و در ادامه گزارشی از اقدامات بانک در مناطق زلزله زده غرب کشور و کرمانشاه را منعکس کرده است.

گزارشی از حضور مدیرعامل بانک ملی ایران در کرمانشاه برای بررسی آخرین وضعیت زلزله زدگان و برقراری مجدد خدمات بانکی، صندلی داغ با «حمیدرضا صدر» نویسنده و کارشناس فوتبال، گفت و گو با رییس یکی از قدیمی ترین شعب بانک ملی ایران و نیز گفت و گو با «بهروز غریب پور» کارگردان نام آشنای سینمای ایران و کارگردان فیلم «اردک لی» از دیگر مطالب این شماره مجله است.
این شماره مجله بانک ملی ایران در ۸۴ صفحه منتشر شده که در همه واحدهای صف و ستاد بانک در سراسر کشور توزیع می شود. امکان دریافت مجله از طریق سایت بانک نیز با مراجعه به آدرس www.bmi.ir و قسمت اخبار و نشریات بانک فراهم است.
مجله بانک ملی ایران قدمتی ۸۴ ساله دارد و تلاش شده تا در شماره های اخیر با اعمال تغییرات اساسی در فرم و محتوا علاقه مندان به نشریات کاغذی را بیش از پیش راضی نگه دارد.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا