بانکبانک و بیمه

دریافت وجه بدون کارت ازخودپردازبانک اقتصادنوین

بانک اقتصادنوین با هدف تسهیل ارائه خدمات به مشتریان، امکان دریافت وجه از طریق دستگاه‌های خودپرداز بدون نیاز به کارت را فراهم کرد.

خدمت “دریافت وجه از خودپرداز بدون نیاز به کارت” از قابلیت‌های جدید خودپردازهای بانک اقتصادنوین است و در مواقع اضطراری و عدم دسترسی به کارت، جایگزین کارت بانکی می باشد. این خدمت در مواقعی ضرورت می‌یابد که مشتری یا فرد مورد نظر وی نیاز فوری به وجه نقد داشته باشد لیکن کارت بانکی خود را همراه نداشته و امکان استفاده از خدمات شعب بانک نیز فراهم نباشد.
برای استفاده از این خدمت، مشتریان بانک اقتصادنوین می‌توانند از طریق اینترنتبانک اقتصادنوین، بر اساس مبلغ مورد نظر، درخواست دریافت وجه خود را ثبت نمایند؛ سپس با استفاده از شناسه برداشت ارائه شده توسط سیستم که به شماره همراه ثبت شده توسط مشتری ارسال می گردد و همینطور رمز برداشت وجه که در اختیار مشتری قرار می‌گیرد، امکان دریافت وجه از طریق دستگاه‌های خودپرداز بدون نیاز به کارت برای مشتری یا فرد مورد نظر وی فراهم می‌شود.
علاقه‌مندان به استفاده از این خدمت نوین بانک اقتصادنوین می‌توانند برای آگاهی از جزئیات بیشتر این خدمت با مرکز ۲۴ ساعته ارتباط نوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰ -۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا