بانکبانک و بیمه

توسعه بانکداری الکترونیک در پست‌بانک‌


خسرو فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران در مراسم معارفه رؤسای ادارات‌کل توسعه بانکداری الکترونیک، آموزش، راهبری و نظارت برسامانه‌های نرم‌افزاری و مشاورمدیرعامل در امور فناوری اطلاعات گفت: این بانک ظرفیت مناسبی برای توسعه بانکداری الکترونیک و خدمات دارد.

به‌گزارش آرمان اقتصادی (ECOIDEAL)، وی در این مراسم ضمن بیان مطلب فوق افزود: اجرائی‌شدن این ظرفیت‌ها نیازمند همکاری و هماهنگی همه واحدها و کارکنان است.
فرحی اظهارداشت: جابجائی‌ها و انتصابات درراستای استفاده بهینه از تجارب و دانش همکاران در بخش‌های مختلف است تا بتوانیم در پیشبرد اهداف بانک نقش بهتر و مفیدتری داشته باشیم.
همچنین اسماعیل عسگری رئیس جدید اداره‌کل توسعه بانکداری الکترونیک، فتانه توحیدی رئیس جدید راهبری و و نظارت برسامانه‌های نرم‌افزاری و جمال مقصودی رئیس جدید اداره کل آموزش ضمن ارائه گزارش عملکرد در سمت‌های قبلی به تشریح برنامه‌های خود پرداختند.
گفتنی است: مدیران امور حراست، بازرسی و حسابرسی، سرمایه انسانی و پشتیبانی و امورهماهنگی حوزه مدیریت نیز در این مراسم ضمن تبریک به مدیران در سمت‌های جدید و تشریح اهداف جابجائی‌های مدیریتی بر لزوم تلاش مضاعف برای تحقق اهداف بانک تأکید کردند.
 
 

  کد خبر
107540
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *