بانکبانک و بیمه

رویکرد بانک ملی، توسعه‌ای فعالیت‌ها در اروپاست

برترام بروسارد مدیر دفتر اقتصاد و صنعت ایالت باواریا با غلامرضا پناهی عضو هیأت مدیره و معاونت امور ارزی و بین‌الملل بانک دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش پایگاه خبری توسعه اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ، پناهی در این دیدار ضمن اشاره به سابقه درخشان تعاملات اقتصادی میان کشور ایران و آلمان به موقعیت استراتژیک کشور ایران برای سرمایه‌گذاری خارجی تأکید و بانک ملی ایران را به عنوان بانکی فعال در حوزه برون‌مرزی معرفی کرد.

وی گفت : بانک ملی ایران، رویکرد توسعه‌ای و سیاست ارتقای دامنه فعالیت‌ها در سطح اروپا و همچنین کشور آلمان را در صدر برنامه‌های میان‌مدت خود قرار خواهد داد.
پناهی ادامه داد: بانک ملی ایران آمادگی ارائه خدمات ارزی به شرکت‌های صادرکننده و واردکننده باوارایی طرف تجارت با ایران را دارد.
برترام بروسارد در ابتدای این دیدار به اهمیت ویژه ایالت باواریا در اقتصاد کشور آلمان اشاره کرد و حضور شرکت‌ها و صنایع متعدد با برند جهانی در این ایالت را حائز اهمیت دانست.
وی ابراز امیدواری کرد در آینده ارتباطات بانک‌های آلمانی با بانک‌های ایرانی شتاب بیشتری بگیرد.
بروسارد گفت : همان‌طور که دفتر اقتصاد و صنعت باواریا ترغیب شرکت‌های تجاری به تسهیل مبادلات تجاری با باواریا را دنبال می‌کند من نیز تمام تلاش خود را خواهم کرد تا بانک‌های مستقر در باواریا را به سوی ایجاد رابطه با بانک‌های ایرانی تشویق و حمایت کند.
همچنین مشتریان عضو سامانه جدید بانکداری اینترنتی بانک ملی ایران (بام) می‌توانند از این پس به صورت خودکار سیم‌کارت ایرانسل خود را شارژ کنند.
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سامانه شارژ خودکار (در حال حاضر صرفاً ایرانسل) این امکان را به مشتریان می‌دهد تا عملیات شارژ سیم کارت خود را به جای حالت دستی (استفاده از رمز یا شارژ مستقیم «TOP UP») به صورت خودکار انجام دهند. بدین‌ترتیب هر مشتری با تنظیم نمودن سطح آستانه (فعلاً پنج هزار ریال ثابت) و مبلغ شارژ در صورت اینکه شارژ سیم‌کارتش به حد سطح آستانه برسد، به مبلغ از پیش تعیین شده، وجه شارژ از حساب بانکی وی کسر و شارژ سیم کارت به صورت خودکار انجام می‌گیرد.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا