خودروصنعت، معدن، تجارت

افزایش سهم بازار قطعات، اولویت اصلی شرکت رنا است

مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا:

گردهمایی نمایندگان فروش وخدمات پس از فروش و عاملیت های فروش قطعات محصولات سایپادیزل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، بابک منصوری، مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا با اشاره به افزایش تولید محصولات سایپا دیزل در سال های اخیر گفت: با توجه به تنوع و کیفیت محصولات سایپادیزل، فرصت مناسبی برای شرکت خدمات فنی رنا ایجاد شده که در بازار خودروهای تجاری به یک برند بزرگ تبدیل شود چراکه این شرکت پتانسیل افزایش سهم بازار در حوزه تهیه و توزیع قطعات محصولات سایپادیزل را دارا است.
منصوری افزود: مهمترین دغدغه مشتریان تامین به موقع قطعات است که باید قطعات به صورت مستمر تامین شود. همچنین ثبات قیمت از دیگر موارد افزایش رضایتمندی مشتریان است که می تواند امنیت تجاری شرکت و نمایندگان را تامین کند.
مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا گفت: در نظر داریم با ایجاد سازمان تحقیقات بازار در سطح کشور نیازهای مشتریان را مورد بررسی قرار دهیم و با شناسایی ظرفیت هر استان، نسبت به توزیع قطعات اقدام کنیم.
وی تصریح کرد: مذاکراتی با تولید کنندگان قطعات تجاری داخلی و خارجی خواهیم داشت و سعی داریم در همه قسمت های خودرو اعم از موتوری، گیربکس ، بدنه و … قطعات با کیفیت را تامین کنیم و دراختیار مشتریان نهایی خود قرار دهیم.
منصوری همچنین از اجرای برنامه هایی برای نمایندگان فروش خبر داد و گفت: با ایجاد وب سایت جامع فروش قطعات، نمایندگان به راحتی می توانند سفارش گذاری کنند. همچنین با اعمال تخفیفات به صورت یکسان جهت ثبات قیمت در سراسر کشور حرکت خواهیم کرد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با برنامه هایی که در حال تدوین است بتوان افزایش سهم بازار و رضایت مشتریان را کسب کرد.

همچنین بخوانید
منبع
سایپانیوز

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا