بانکبانک و بیمه

انتشار اوراق گواهی در بانک اقتصادنوین


بانک اقتصادنوین به منظور ارزش‌آفرینی برای هموطنان و ایجاد بستر مناسب و مطمئن سرمایه‌گذاری برای مشتریان، براساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اوراق گواهی‌سپرده مدت دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) منتشر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی (armaneghtesadi.com)، اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری (عام) مرحله بیست و ششم (مرحله اول سال۱۳۹۷) از روز شنبه مورخ ۱۳۹۷.۰۵.۰۶ لغایت پنج‌شنبه مورخ ۱۳۹۷.۰۵.۱۱ به مدت شش روزکاری در تمام شعب این بانک در سراسر کشور عرضه خواهد شد.

این اوراق یکساله، با نرخ سود علی‌الحساب ۱۸ درصد سالانه، معاف از مالیات و مبالغ آن ضریبی از یک میلیون ریال است. اوراق گواهی سپرده مدت دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) بانک اقتصادنوین الکترونیکی و با نام، غیر قابل انتقال به‌غیر و همراه با قابلیت بازخرید قبل از سررسید نزد شعب بانک اقتصادنوین با نرخ ۱۶ درصد سالانه می‌باشد.
همچنین مقاطع پرداخت سود علی‌الحساب این اوراق ماهانه بوده و تضمین پرداخت اصل و سودهای علی‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوین صورت گرفته است. علاقه‌مندان به استفاده از فرصت سرمایه‌گذاری جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتریان به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا