بانکبانک و بیمه

بانک پارسیان پشتیبان تلاشگران عرصه تولید

دکترپرویزیان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران در خصوص نظام بانکى کشور،گفت: باید با هم افزایی و همکاری، از منابع مالی مردم در بانک ها استفاده کرده و با تقویت سرمایه انسانی و نیروهای شعب بانک ها، براى پیشرفت کشور و تولید گام برداشته و مشکلات تولید و صادرات و خدمات و بازرگانی را با حمایت های مالی مناسب بانک ها کاهش دهیم.
به گزارش پایگاه خبری توسعه اقتصادی، روز پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۹۵، دکترکورش پرویزیان به اتفاق هیات همراه از شعب بانک پارسیان در استان البرز بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل مربوط به عرضه خدمات، وصول مطالبات، اجرای نرم افزارهای بانکی طراحی شده توسط متخصصان داخلی در این شعب، مشتری مداری کارکنان و جلب رضایت مشتریان قرار گرفت.
دکترپرویزیان در دیدار با جمعی از مشتریان بانک، ضمن تاکید بر اهمیت نقش نیروی انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی بانک پارسیان، گفت: همکاران بانک پارسیان با بهبود بهره وری و کارایی شعب در گوشه و کنار کشور، در جهت جلب رضایت مشتریان، پیگیری مسائل فعالان اقتصادی و اجرای اقتصاد مقاومتی اقدامات موثری انجام داده اند.
اقتصاد مقاومتی، رشد بهره وری نیروی کار و حمایت از تولید است
وی افزود: اقتصاد مقاومتى با «اقدام و عمل» امکان پذیر بوده و برای یکایک بندهاى سیاست هاى اقتصاد مقاومتى باید به‌طور واقعى و برنامه ای اجرایی شود. باید برنامه‌ریزى کرده و قدم‌ به ‌قدم برنامه را دنبال کنیم و توجه داشته باشیم که نقش کار و حضور نیروی انسانی و همکاران بانک در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتى مرتبط با مسائل این بانک، بسیار موثر است.
پرویزیان با تاکید بر اصلاح روش ها و فرآیندها و نیز توجه به نکات فنی،گفت: امنیت شبکه بانکی و توجه به منافع و حقوق مردم از مهم ترین رویکردهای این بانک در سال جاری است و طراحی و پیاده سازی نرم افزار لوتوس نیز در همین راستاست.
مدیرعامل بانک پارسیان ادامه داد: براین اساس لازم است که همکاری با دانشگاه ها و موسسات دانش بنیان را افزایش دهیم تا با تکیه بر توان ملی ، مایه سرافرازی ملت ایران باشیم .

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا