بانکبانک و بیمه

بانک ملت حامی پروژه های وزارت نفت

به گزارش پایگاه خبری توسعه اقتصادی، شرکت تامین سرمایه بانک ملت در دو بخش نظارت بر پروژه ها و تامین مالی از طریق اوراق بدهی با شرکتهای نفت، گاز و پتروشیمی همکاری دارد.
سید شهاب الدین اسلامی نماینده شرکت تامین سرمایه بانک ملت (شنبه ، ١٨ اردیبهشت) در حاشیه برگزاری سومین روز از نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در گفتگو با خبرنگار شانا در خصوص حیطه فعالیت مجموعه خود گفت: شرکت تامین سرمایه در ۵ بخش نظارت بر پروژه ها، مشاوره مالی و ارزشگذاری، تامین مالی از طریق اوراق سرمایه ای، تامین مالی از طریق اوراق بدهی و مدیریت دارایی و صندوق مشغول به فعالیت است.

وی در ادامه افزود: شرکت تامین سرمایه در دو زمینه نظارت بر پروژه ها، تامین مالی از طریق انتشار سهام و  اوراق بدهی با مجموعه وزرات نفت و شرکتهای تابعه مشغول به همکاری است.

نماینده شرکت تامین سرمایه بانک ملت با اشاره به نتایج مثبت برجام بر گسترش دامنه همکاری با شرکتهای خارجی گفت: با توجه به این که زمینه کاری و بازار هدف شرکت تامین سرمایه نفت، گاز و پتروشیمی است توانسته ایم با شرکتهای روسی، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی که در این خصوص فعالیت می کنند، ارتباط بیشتری برقرار کنیم.

اسلامی همچنین شرکتهای ملی نفت و گاز ایران، پتروشیمی جم، نفت مناطق مرکزی ایران، نفت و گاز پارس، نفت فلات قاره ایران، پتروشیمی بوعلی سینا و پتروشیمی کارون را از جمله مجموعه های مرتبط با شرکت تامین سرمایه بانک ملت معرفی کرد.

  کد خبر
2248

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا