خودروصنعت، معدن، تجارت

سود دقیقه‌ای و سالانه مرسدس بنز چقدر است؟

مرسدس بنز که به عنوان یک کارخانه لوکس‌ساز در سال ۱۹۲۶ تاسیس شد، به طور متوسط در هر ثانیه ۳۳۹ دلار سود می‌برد.

به گزارش سی ان بی سی، سود کمپانی بنز به طور متوسط به ۲۰ هزار و ۳۱۰ دلار در دقیقه ،  1 میلیون و ۲۱۸ هزار ۶۵۶ دلار در هر ساعت و ۲۹ میلیون و ۲۴۷ هزار ۷۴۳ دلار  در هر ۲۴ ساعت می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از عصرایران، این آمار براساس داده‌های موسسه Staveley Head -شرکت تحقیقاتی و بیمه اتومبیل در انگلستان- ارائه  شده و در آن شرایط مالی ۱۴ برند منحصر به فرد خودرویی مورد ارزیابی قرار گرفته است.

در این تحلیل میزان سود سال ۲۰۱۷ شرکت مرسدس با توجه به مدت زمان مورد نظر محاسبه شده است.

براساس این تحلیل و بررسی مرسدس در سه ثانیه حدود یک هزار و ۱۷ دلار سود می‌کند و این میزان بسیار بیشتر از متوسط درآمد و دستمزد هفتگی نیمی از کارگران و کارمندان آمریکایی در جولای ۲۰۱۸ است.

این تحقیق برای نمایش سود و درآمد دقیق از برندهای پیشروی خودرو در عرصه جهانی در هر ثانیه، دقیقه، ساعت و روز صورت گرفته تا وجهه‌ای واقعی‌تر از اقتصاد صنعتی را به نمایش درآید. آمار نیز نشان می‌دهند.

این در حالیست که درآمد متوسط مرسدس در هر ساعت به ۱۲ میلیون و ۵۳۵ هزار و ۲۰۰ دلار و در هر روز به ۳۰۰ هزار ۸۴۴ هزار و ۸۰۰ دلار می‌رسد. این کمپانی در هر دقیقه ۵ خودرو و در هر روز ۷۲۰۰ دستگاه از محصولاتش را به فروش می‌رساند.

در این تحلیل درآمد و سود وابسته به موقعیت‌های زمانی شرکت‌های تویوتا، فورد، هیوندای، سوبارو، پورشه، بنتلی، فولکس‌واگن، اشکودا، جگوار، لندروور، سئات، فراری و استون مارتین نیز ارزیابی و محاسبه شده است.

منبع

اقتصاد.آنلاین

  کد خبر
225472
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *