بین المللطلا و ارز

هر اونس طلا ۱۲۸۴دلار

پس از انتشار آماری که نشان از رشد دستمزد آمریکایی‌ها داد و باعث تشدید گمانه‌زنی‌ها در خصوص دو بار افزایش نرخ بهره در سال جاری شد، طلا در معاملات روز دوشنبه اندکی کاهش یافت

به گزارش پایگاه خبری توسعه اقتصادی،به نقل از رویترز، هر اونس طلا در معاملات امروز با افتی ۰.۳ درصدی یکهزار و ۲۸۴ دلار و ۵۰ سنت معامله شد که نسبت به آخرین قیمت هفته گذشته تغییر اندکی را نشان می‌دهد.

اقتصاد آمریکا در ماه آوریل کمترین تعداد رشد مشاغل را در هفت ماه اخیر داشته و آمریکایی‌های زیادی از فهرست نیروی کار خارج شده‌اند؛ نشانه‌هایی از ضعف که باعث شد برخی از سرمایه‌گذاران تنها یک مرتبه افزایش نرخ بهره را توسط فدرال رزرو در سال جاری پیش‌بینی کنند. اما آمار رشد دستمزد سالانه موجب شده تا دلار مجددا بهبود پیدا کند.

همچنین بخوانید

ویلیام دادلی رئیس فدرال‌رزرو نیویورک اعلام کرد که دو مرتبه افزایش نرخ بهره در سال جاری هنوز هم انتظار معقولی است.

پس از آمار اقتصادی قدرتمند چین در ماه مارس، انتظار می‌رود آمار اقتصادی چین در این هفته از فعالیت‌های متوسط اقتصادی در ماه آوریل خبر دهد. نظرسنجی رویترز پیش‌بینی کرده که میزان صادرات تمام کالاهای مهم در ماه گذشته افت اندکی داشته باشد.

آمار کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا در روز جمعه نشان داد صندوق‌های تامینی و مدیران پول جایگاه‌های بلندمدت خود را در کومکس و قراردادهای مس در هفته منتهی به ۳ می افزایش دادند.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا