بانکبانک و بیمه

بانک شهر حامی بزرگترین رویداد فرهنگی شمال‌غرب کشور

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر با اشاره به خدمات دهی گسترده این بانک به علاقمندان حوزه کتاب و کتابخوانی طی سال‌های اخیرگفت:حمایت ازبزرگترین رویداد فرهنگی در شمالغرب کشور دردستور است.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی، مهدی اکرمی با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز به عنوان بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاه کتاب کشور بعد از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران محسوب می شود، افزود: تلاش می‌شود بهترین و به روزترین خدمات بانکی به بیش از ۹۰۰ ناشر کشور در این نمایشگاه ارایه شود.

وی با اشاره به اینکه اعتباری بالغ بر ١٧میلیارد ریال به نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز اختصاص داده شده است، ادامه داد: با توجه به وسعت برگزاری این نمایشگاه در چندین سالن مجزا، تدابیر لازم برای استقرار خودپردازهای سالنی و سیار اندیشیده شده است.

اکرمی با بیان اینکه ۲۲ هزار بن کارت در طول برگزاری نمایشگاه به متقاضیان واجد شرایط ارایه خواهد شد، تصریح کرد: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز از ٢٩ تا ۴ آبان ماه برگزار و همه خدمات بانکی شامل توزیع بن کارت، واریز و برداشت نقدی، افتتاح حساب، خدمات بانکداری الکترونیکی و … ارائه می شود.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر با تاکید بر اینکه حضور بانک شهر در نمایشگاه های کتاب استانی طی سال های اخیر تحسین همگان به ویزه اهالی حوزه کتاب را در پی داشته است؛ گفت: این موضوع مسئولیت بانک برای افزایش کیفیت خدمات را سنگین‌تر کرده است.

  کد خبر
229452
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن