صنعت، معدن، تجارتمعدن

آگهی تجدید مناقصه برای خرید آمونیاک و گلوله فلزی فورج

شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران طی دو فراخوان برای خرید۳۲۰۰ تن آمونیاک با خلوص ۲۱ درصد و ۶۶۰ تن گلوله فلزی فورج آگهی تجدید فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای داد.

به گزارش آرمان اقتصادی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد به صورت جداگانه به منظور ایجاد فضای رقابتی بیشتر با عنایت به رعایت قانون برگزاری مناقصات نسبت به تجدید فراخوان خرید «۳۲۰۰ تن آمونیاک با خلوص ۲۱ درصد» و «۶۶۰ تن گلوله فلزی فورج» اقدام کند.

شرکت ها و پیمانکاران ذیصلاح و مایل به شرکت در این مناقصه می توانند برای دریافت اسناد مناقصه به دبیرخانه کمیسیون معاملات شرکت مذکور واقع در تهران، میدان ولی عصر، خیابان شقایق، پلاک ۵ و ۷ یا به آدرس استان آذربایجان غربی، تکاب، کیلومتر ۳۸ جاده تخت سلیمان، روستای زرشوران، شرکت طلای زرشوران مراجعه کنند.

گواهی نامه صلاحیت متقاضی باید از شرایطی همچون دارا بودن ساز و کار مناسب برای اجرای مناقصه، توانایی مالی لازم و کافی و توانایی ارائه ضمانتنامه بانکی و حسن انجام تعهدات، دریافت مجوزهای لازم از مراجع مربوطه، شخصیت حقوقی، تولیدکننده اصلی و توانمندی در تامین به موقع موضوع درخواستی مناقصه برخوردار باشد.

متقاضیان می توانند برای آگاهی و دریافت اسناد مناقصه در هر یک از پروژه ها، پس از واریز ۲ میلیون ریال به شماره حساب بانکی ۵۷۷۸۸۵۷۷۸۰ در وجه شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران نزد بانک ملت، شعبه تکاب، کد ۱۱۹۳۲ تا پایان وقت اداری (ساعت ۱۶) روز شنبه مورخ ۲۶ آبان ۹۷ با ارائه اصل فیش بانکی و معرفی نامه کتبی معتبر به همراه اصل مهر شرکت در روزهای اداری به یکی از آدرس های مذکور مراجعه کنند.

متقاضیان مکلفند پیشنهادهای خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۱۱ آذر ۹۷ به یکی از آدرس های فوق تحویل دهند.

زمان گشایش پاکت ها نیز ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴ آذر ۹۷ در محل شرکت طلای زرشوران است. مدت اجرای این پروژه ها یک سال شمسی است.

  کد خبر
230286
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *