بانکبانک و بیمه

پیام بانکدار گردشگری به مناسبت روز زن


مدیرعامل بانک گردشگری به مناسبت فرا رسیدن میلاد دخت گرامی پیامبر اسلام، حضرت فاطمه زهرا(س)، و روز زن پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی (ecoideal)، در پیام «خسرو خواجه حسنی» آمده است:
میلاد «بزرگ بانوی اسلام، کوثر رسول رحمت، ریحانه خانه وحی، همسر ولایت و مادر امامت» دلیلی نیکو است برای آنکه مقام زن به‌عنوان ستون خانواده، مورد تجلیل قرار گیرد. تردیدی وجود ندارد که این بنیادی‌ترین نهاد اجتماعی با وجود زنان معنا می‌یابد و تعالیم و الگوهای فرهنگی مذهبی و ملی ما نیز همواره بر این مهم صحه گذارده‌اند.
صحبت از مقام و منزلت زن، بی هیچ تردیدی یادآور جایگاه مادران است؛ مادرانی که با پرورش فرزندان صالح، گلستان بهشت را آباد می‌کنند و چه بسیار نام‌آورانی که حاصل تربیت زنانی قهرمان‌پرور بوده‌اند. زن امروز،‌ افزون بر نقش زنانه و مادرانه‌ای که جامعه برایش کنار گذارده، بار زندگی را نیز مردانه به دوش می‌کشد و این همه تلاش و فعالیتش نیز به یقین، ستودنی است.
زن در فرهنگ اجتماعی ما، محور کانونی و مدیر خانواده است. زنان در جامعه، مدیران بالقوه‌ای هستند که دوشادوش مردان مشغول فعالیت هستند. زن اما در جایگاه مادر، تکیه‌گاه فرزندان است و در نقش همسر، همراه و همدم مرد است. و در یک کلام «زن ایرانی» همانی است که مرد موفق ایرانی به وجودش افتخار می‌کند و استحکام و قوام خانواده نیز بسته به آنها است.
خانواده بزرگ بانک گردشگری، بی‌تردید از حضور بانوانی این‌چنین محترم و کاردان به خود می‌بالد و از اینکه فرصتی دست داده‌است تا زحمات و تلاش‌هایشان را به بهانه «این روز عزیز» قدر بداند، خشنود است.
خسرو خواجه حسنی

 

  کد خبر
23305
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *