صنعت، معدن، تجارت

پیام تسلیت وزرا در پی درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون وی

جمعی از وزرای اقتصادی در پیام های جداگانه درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون وی را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، جمعی از وزرای اقتصادی در پیام های جداگانه با صدور پیامی در گذشت سیدتقی نوربخش رئیس سازمان زمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین معاون وی را در سانحه تصادف در حین ماموریت تسلیت گفتند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با انتشار پیامی، درگذشت ناباورانه مدیرعامل و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت.

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت ناباورانه دکتر سیدتقی نوربخش، مدیر عامل و عبدالرحمن تاج‌الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی در حین انجام ماموریت کاری تاسف بار و تالم برانگیز بود.

در گذشت این دو  مدیر خوشنام، خدمتگزار و صادق به یقین ضایعه جبران ناپذیری برای ایران اسلامی است.

اینجانب با کمال تاسف و تاثر، این مصیبت بزرگ را به خانواده‎های محترم ایشان و همچنین همکاران ارجمندشان در سازمان تامین اجتماعی تسلیت می‌گویم.

برای در گذشتگان این حادثه جانکاه که در شب شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع)  به لقاء الله پیوستند، حشر با آن امام همام و خاندان عصمت و طهارت و برای بازماندگانشان صبر و شکیبایی از خداوند منان خواهانم.

فرهاد دژپسند- وزیر امور اقتصادی و دارایی

پیام تسلیت وزیر نفت

وزیر نفت نیز در پیامی درگذشت سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین، معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان را به شرح زیر تسلیت گفت.

«باسمه تعالی

و من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه

با دلی سرشار از غم و اندوه، درگذشت دلخراش و شهادت‌گونه دو تن از یاران دولت، دکتر سید تقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین را به خانواده‌های محترم و داغ دیده ایشان، به همه همکارانشان، به برادرم دکتر علی ربیعی و نیز به برادر و همکار ارجمندم، دکتر محمد شریعتمداری وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به جامعه کارگری ایران صمیمانه تسلیت می‌گویم.

این دو عزیز از خدمتگزاران صادق به مردم بودند، به‌ویژه دکتر نوربخش که زیر بار همه فشارها هرگز کمر خم و رو تُرش نکرد.

تجلیل از خدمتگزاران به هنگام درگذشت ایشان، سنتی حسنه است، اما از دیشب که خبر پرواز ناگهانی و دور از انتظار این دو عبد صالح خدا را شنیدم، در این حسرتم که کاش تا زنده بودند قدرشان را بیشتر می‌دانستیم.

از درگاه خداوند متعال برای آن عزیزان از دست رفته علو درجات و  غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.»

بیژن زنگنه – وزیر نفت

پیام تسلیت وزیر نیرو

همچنین وزیر نیرو در پیامی به شرح زیر درگذشت سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین، معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان را تسلیت گفت.

«عروج ناباورانه و شهادت‌گونه دو مدیر بی‌ادعا، متخصص و فرهیخته، دکتر سید تقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین را به جامعه کارگری ایران و خانواده‌های محترم و داغ دیده ایشان وهمکارانشان، تسلیت می‌گویم. جهد و جهاد این دو انسان شایسته و خوش‌نام برای خدمت به شریف‌ترین قشر جامعه زبانزد همگان بود و تا آخرین لحظه زندگی باارزش و پربارشان، برای اعتلای نام ایران اسلامی و خدمت به مردم تلاش کردند. بی‌گمان فقدان ایشان ضایعه‌ای بزرگ و دردناک برای خدمت‌گزاران دولت و مردم خواهد بود.
‌هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع)، از پروردگار منّان، رحمت واسعه برای آن خدمتگزاران صدیق و شکیبایی و سلامت برای بازماندگان آن بزرگواران خواهانم.»

پیام تسلیت وزیر راه و شهرسازی

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با ارسال پیامی با اظهار تأسف، درگذشت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاون حقوقی و امورمجلس این سازمان را به ملت ایران و بازماندگان به ویژه خانواده های داغدار و وزیر و کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تسلیت گفت.

از دست دادن شخصیت ارزشمندی مثل جناب آقای نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و  جناب آقای تاج الدین، معاون حقوقی و امورمجلس این سازمان موجب پریشان خاطری و تاثر فراوان شد.

اینجانب درگذشت مرحوم سیدتقی نوربخش‌ رئیس سازمان تأمین اجتماعی و مرحوم عبدالرحمن تاج‌الدین معاون حقوقی و امورمجلس این سازمان را از خانواده بزرگ وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی بودند را به خانواده محترم این عزیزیان، وزیر و کارکنان این وزارتخانه تسلیت عرض می نمایم.

برای این عزیزان سفر کرده علو درجات و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت می‌کنم.

پیام تسلیت وزیر صنعت

وزیرصنعت ، معدن و تجارت در پیامی در گذشت دو تن از مدیران لایق کشور دکتر نوربخش و دکتر تاج‌الدین را تسلیت گفت.

انالله وانا الیه راجعون

درگذشت شهادت گونه دو تن از مدیران لایق کشور و یاران صدیق دولت، جناب آقای دکتر نوربخش و جناب آقای دکتر تاج‌الدین باعث تاسف و تاثر شد. این مدیران صدیق نظام عمری را در راه خدمت به مردم و کشور سپری کردند و در نهایت همانطور که بندگان مخلص و مدیران جهادگر مورد عنایت خداوند قرار می‌گیرند، در راه و تلاش برای خدمت به مردم جان سپردند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ صنعت ، معدن و تجارت کشور، این ضایعه دردناک را به خانواده این عزیزان و تمامی بازماندگان، کلیه همکاران ایشان در سازمان تامین اجتماعی و وزیر محترم تعاون ،کار و رفاه اجتماعی برادر عزیزم جناب آقای شریعتمداری تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای درگذشتگان علو درجات را آرزومندم.

رضا رحمانی- وزیر صنعت، معدن و تجارت

منبع

مهر

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا