بانک پارسیان
خودروصنعت، معدن، تجارت

دوره «آشنایی با سیستم الزامات QIP» در سایپاسیتروئن برگزار می شود

اولین دوره آموزشی آشنایی با سیستم الزامات دوازده‌گانه QIP پژوسیتروئن با حضور شرکت‌های تجاری طرف قرارداد با سایپاسیتروئن و با هدف آشنایی با الزامات مشترک گروه PSA به مدت سه روز از ۲۷ آذرماه سال جاری در محل دفتر مرکزی سایپاسیتروئن مستقر در جاده مخصوص کرج  برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، فراگیران طی این دوره آموزشی با مباحثی همچون معرفی QIP و ممیزهای PCPA،NSA وQSP، راهبرد و مدیریت سازمان، واکنش سریع، کنترل محصول نامنطبق، ایستگاه تصدیق و تصدیق‌ناپذیر، کار استاندارد، ممیزی‌های چندلایه فرآیند، کاهش ریسک، مدیریت تغییر، تعمیر و نگهداری، مدیریت جریان مواد وساخت، لجستیک بیرونی و کنترل فرآیندها و قطعات آشنا شده و در پایان دوره گواهینامه، آشنایی با سیستم الزامات QIP برای شرکت‌کنندگان صادر خواهد شد.

در این دوره آشنایی با الزامات IATF16949:2016  پیش‌نیاز این دوره می‌باشد و علاقمندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات در این دوره آموزشی می‌توانند تا تاریخ ۱۸/۹/۹۷ با نماینده برگزاری این دوره به شماره تلفن ۰۳۱۵۵۸۱۱۲۱۴ تماس حاصل کنند.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی kashan-%20dore دوره «آشنایی با سیستم الزامات QIP» در سایپاسیتروئن برگزار می شود  سایپاسیتروئن برگزار می شود" />

منبع
سایپانیوز
  کد خبر
242360
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *