بانکبانک و بیمه

آموزشگاه سه کلاسه شهدای بانک رفاه افتتاح شد

بانک رفاه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف کمک به بهبود زیر ساخت های علمی – آموزشی کشور، در روستای جعفر آباد از توابع شهرستان تربت حیدریه آموزشگاه سه کلاسه افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی (armaneghtesadi.com)، در ادامه روند مدرسه سازی بانک رفاه در مناطق محروم، آموزشگاه سه کلاسه شهدای بانک رفاه روستای جعفر آباد در زمینی به مساحت ۲۸۰۰ متر مربع با زیر بنای ۲۲۴ متر مربع به منظور تحصیل ۳۵ دانش آموز دختر و پسر در مقطع ابتدایی احداث شد.

قزل بیگلو مدیر امور ناحیه دو بانک رفاه در آئین افتتاح این آموزشگاه که با حضور تنی چند از مسئولان استان برگزار شد ضمن ابراز خرسندی از مشارکت بانک در حوزه مسئولیت های اجتماعی، ساخت مدرسه را زیر بنای آبادانی و توسعه کشور دانست و اظهار داشت: بانک رفاه به عنوان یکی از بانک های تجاری کشور با بیش از نیم قرن قدمت و افزون بر هزار شعبه، حضوری فعال در بخش های مختلف داشته و تلاش می کند نقش بسزایی در توسعه و آبادانی کشور ایفا کند.
مدیر امور ناحیه دو با اشاره به دیگر اقدامات بانک در حوزه احداث و تجهیز مدارس گفت: بانک رفاه تا کنون در ۵ استان کم برخوردار کشور مدرسه احداث کرده است و به طور مستمر در زمینه تجهیز مدارس و حمایت از دانش آموزان بی بضاعت فعالیت داشته و در این زمینه ها منشاء اثر بوده است.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا