بانکبانک و بیمه

جامعه باید از نقش‌آفرینی بانک سپه در عرصه کلان اقتصادی مطلع شود

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشگام بودن بانک سپه در عرصه بانکداری کشور گفت: بانک سپه در عرصه کلان اقتصادی کارهای بزرگی انجام داده است که همه باید از آن مطلع شوند.

به گزارش آرمان اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک سپه، دکتر پور ابراهیمی در دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک سپه اظهار داشت: یکی از عظیم‌ترین پروژه‌های آب‌رسانی در کشور که نجات‌بخش چند استان است با سهم مشارکت عمده بانک سپه انجام پذیرفته و شایسته است این اقدامات برای مردم اطلاع‌رسانی شود.

وی افزود: در این جلسه اکثر نمایندگان مجلس از اقدامات بانک سپه قدردانی کردند و ما آمادگی داریم برای کمک به‌ نظام بانکی و بانک سپه از دیدگاه‌ها و پیشنهادهای سازنده مدیرعامل و اعضای هیات‌ مدیره بانک سپه استفاده کنیم.

در ادامه این جلسه، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس سؤالات و دیدگاه‌های خود را درباره موضوع‌های ارزی، شرایط تحریم اقتصادی کشور، بررسی مشکلات نظام بانکی، جایگاه شبکه بانکی در نظام سیاست‌گذاری کشور، وضعیت بانک سپه در وصول مطالبات و فروش اموال مازاد و پرداخت تسهیلات ازدواج و برداشت از صندوق توسعه ملی با مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره بانک مطرح کردند.

بر اساس این گزارش، پس از طرح سوالات و دیدگاه‌های نمایندگان محترم کمیسیون اقتصادی مجلس، اعضای هیات‌مدیره بانک، پرتوافکنان، عضو هیات‌مدیره در حوزه اعتباری، هیات داوودیان، عضو هیات‌مدیره در حوزه وصول مطالبات، کاظم نژاد، عضو هیات‌مدیره در حوزه پشتیبانی، خدمات و فروش اموال مازاد و دکتر حسینی، عضو هیات‌مدیره در حوزه IT و مدل‌های کسب‌وکار بانکی به سوالات نمایندگان پاسخ دادند و در مورد آخرین اقدامات انجام‌شده در بانک به بیان گزارش‌ها و پیشنهادها پرداختند.

  کد خبر
253620
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *