بورسفرابورس

تالار شیشه ای سبزپوش شد!

معاملات امروز بازار سرمایه تعداد یک هزار و ۵ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۳۰۳ میلیون و ۵۴۹ هزار ریال در بیش از ۷۲ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

به گزارش پایگاه خبری توسعه اقتصادی، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران، با ادامه روند مثبت خود از روز گذشته امروز ۳۱۲ واحد رشد کرد و به کانال ۷۶ هزار واحدی رسید.

این در حالی است که در معاملات امروز بازار سرمایه تعداد یک هزار و ۵ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۳۰۳ میلیون و ۵۴۹ هزار ریال در بیش از ۷۲ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات امروز شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با رشد ۱۱۷ واحدی، شاخص کل (هم وزن) با رشد ۹۱ واحدی، شاخص قیمت (هم وزن) با رشد ۷۵ واحدی، شاخص آزاد شناور با رشد ۳۳۰ واحدی، شاخص بازار اول با رشد ۳۱۰ واحدی، شاخص بازار دوم با رشد ۱۳۹ واحدی به کار خود پایان دادند.

این در حالی است که نمادهای پر بیننده معاملات امروز در گروه بانکی‌ها بانک ملت با رشد و بانک صادرات ایران با روند منفی، در گروه خودرویی‌ها ایران، ایران خودرو دیزل، سایپا دیزل با روند منفی، سرمایه گذاری رنا و پالایش نفت تهران با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

معاملات بازار فرا بورس:

شاخص کل بازار فرا بورس با رشد بیش از ۳ واحدی به ارتفاع ۸۰۴ واحدی رسید.

در معاملات امروز بازار فرا بورس تعداد ۳۴۱ هزار و ۵۱۸ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۶۲۴ میلیون و ۸۶۴ هزار ریال در بیش از ۴۰ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

گفتنی است نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرا بورس در گروه بانکی‌ها شامل بانک دی با کاهش و بانک حکمت ایرانیان بدون تغییر بعلاوه پالایش نفت لاوان، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، س. توسعه و عمران استان کرمان سرمایه گذری مسکن تهران با رشد در معاملات امروز ظاهر شدند.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا