بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

مدیرعامل بانک ملی با حضور در شرکت سداد خواستار عملیاتی شدن محصولات و ایده‌های مطرح‌شده در «ملی‌شو۲» شد

مدیرعامل و معاون فناوری اطلاعات بانک ملی به همراه جمعی از مدیران ارشد این بانک با حضور در شرکت سداد از آخرین وضعیت پروژه‌ها و بخش‌های مختلف این شرکت مطلع شدند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی سداد، محمدرضا حسین زاده، مدیرعامل بانک ملی ایران در بدو ورود ضمن بازدید از مرکز NOC و واحد مانیتورینگ شرکت سداد بر پایداری شبکه و سرویس‌های بانک ملی ایران در ایام پایانی سال تاکید کرد.

حمیدرضا مختاریان مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد با ارائه گزارشی پیشرفت پروژه‌های شرکت و چالش‌های پیش روی سازمان را به اطلاع حضار رساند و اعلام کرد شرکت سداد برای روزهای پایانی سال و ایام نوروز در حالت آماده‌باش کامل است.

مدیرعامل بانک ملی ایران ضمن قدردانی از زحمات همکاران شرکت سداد در برگزاری هرچه با شکوه تر «ملی‌شو» خواستار عملیاتی شدن محصولات و ایده‌های مطرح‌شده در این مراسم شد. حسین زاده تاکید کرد هدفی که برای شرکت سداد تعریف‌شده با توجه به موفقیت‌های داخلی، پیشبرد پروژه‌های خارج از کشور و توسعه بازارهای بین‌المللی است.

در ادامه مسعود خاتونی عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران شرکت سداد تشکر کرد و احساس مسئولیت شرکت سداد را علی‌رغم برخی محدودیت‌ها قابل ستایش خواند. او ابراز امیدواری کرد با هم‌افزایی و همگرایی بانک ملی ایران و شرکت سداد محدودیت‌ها رفع و امکانات لازم تأمین خواهد شد.

 

 

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا