بانک و بیمهپرداخت الکترونیک

قنادپور: پازل ولث‌تک ارتباط فردا را به همراه تامین سرمایه امین در بازار سرمایه پیش می‌بریم

 

توافق‌نامه همکاری راهبردی میان تأمین سرمایه امین و شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۹) امضا شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی و به نقل از راه پرداخت، سید حامد قنادپور، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا در حاشیه امضای تفاهم‌نامه همکاری این شرکت و تامین سرمایه امین گفت: «ارتباط فردا طی سالیان گذشته فعالیت خود را در حوزه بانکی و فین‌تک پیش می‌برد و همین امر موجب شد تا تجارب خوبی را در حوزه‌های مختلف از جمله بانکداری باز به دست آوریم. در برنامه‌های توسعه‌ای ارتباط فردا به دنبال این بودیم که این تجارب را در بازار سرمایه هم به کار بریم.»

او ادامه داد: «شرکت تامین سرمایه امین با شناخت صحیح از روندها، به دنبال همکار استراتژیک برای تحول دیجیتال در هولدینگ خود بود و با مجموعه تامین سرمایه امین توافق کردیم تا فعالیت‌های مشترکی را در حوزه تحول دیجیتال و ارائه داده باز در بازار سرمایه داشته باشیم و به این ترتیب پازل ولث‌تک ارتباط فردا را به همراه تامین سرمایه امین در بازار سرمایه پیش ببریم.»

او با بیان اینکه فعالیت‌هایی که در این حوزه شکل می‌گیرد، هم‌افزایی خوبی را ایجاد می‌کند، گفت: «ما فعالیت‌هایی را در بازار سرمایه شروع کرده بودیم. به عنوان مثال open APIهای شرکت نوآوران امین را در بازار سرمایه ارائه می‌دادیم یا بر روی سامانه های متمرکز این بازار سرمایه‌گذاری کرده بودیم. در حوزه‌های دیگر هم کار کرده بودیم و با همکاری استراتژیک با تامین سرمایه امین، حضور پررنگ‌تری در حوزه ولث‌تک خواهیم داشت.»

 

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا