بانکبانک و بیمه

بازدید مدیر عامل بانک مهر اقتصاد از شرکت مدیران خودرو

مدیر عامل و جمعی از مدیران بانک مهر اقتصاد در راستای برنامه های کلان این بانک در حمایت از تولید داخلی از شرکت مدیران خودرو بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد غرب استان تهران، سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک – پس از بازدید از بخش‌های مختلف شرکت مدیران خودرو با تاکید بر لزوم افزایش تعامل و تحکیم روابط میان بانک مهر اقتصاد و این شرکت خودروسازی، از آمادگی این بانک برای تامین مالی و حمایت از طرح‌های توسعه‌ای به منظور خودکفایی و کاهش وابستگی به خارج از کشور خبر داد.

ایمانی با اشاره به ظرفیت‌های داخلی برای اثرگذاری افزون‌تر در تولید، اشتغال و صادارت، گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان حمایت از رونق تولید نامگذاری شده، همه باید تلاش کنیم تا از طریق افزایش بهره‌وری و حل معضلات ریشه‌ای تولید، زمینه تحقق شعار سال و بهبود شاخص‌های صنعتی در کشورمان فراهم شود.

وی افزود: بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بانک تاثیرگذار و مورد وثوق عموم مردم و صاحبان سرمایه، خود را در کنار شرکت‌های تولیدی و واحدهای صنعتی می داند تا از طریق کمک به فرآیند تامین مالی آن‌ها از تولید و اشتغال ملی حمایت ‌کند.

در ادامه، بهرام شریعت – رئیس هیات مدیره این شرکت – نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیر عامل و مدیران بانک مهر اقتصاد در شرکت مدیران خودرو، از مجموعه مهر به عنوان حامی و پشتیبان همیشگی تولید کشور در دوران سختی‌ها یاد کرد و افزود: شرکت مدیران خودرو به عنوان یکی از تولید کنندگان موفق خودرو در کشور، موفقیت‌های خود را مدیون حامیانی چون بانک مهر اقتصاد می‌داند که در بزنگاه‌های حیاتی پرچم حمایت از تولید و صنعت را برافراشته نگه داشته‌اند.

گفتنی است در این بازدید راهکارهای اجرایی و اعتباری برای بهبود شاخص های رشد شرکت مدیران خودرو و کاهش وابستگی ورود قطعات از طریق تکمیل خطوط تولید داخلی و کمک به فرآیند تامین مالی این شرکت بررسی و ارزیابی شد.

 

  کد خبر
349931
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن