خودروصنعت، معدن، تجارت

منصور منصوري خبرداد:‌

پوست اندازی ساپکودرهمکاری با سازندگان

درنشست مدیرعامل شرکت ساپکو با سازندگان استان خراسان رضوی ماموریت های جدید و روش همکاری این شرکت با قطعه سازان تشریح شد .

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی به نقل از ایکو پرس ،‌منصورمنصوری درنشست با اعضاء قطعه سازان استان خراسان رضوی درحاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو مشهد باتاکید کر بر روش های همکاری ساپکو با سازندگان نیاز به پوست اندازی دارد ، اجرای عدالت در ارتباط و پرداخت ها را ازجمله نیاز های این تغییرات عنوان کرد .

  وی ضمن تشریح ماموریت های ابلاغی جدید ساپکو تصریح کرد: تدوین مدل جامع ارتباط با تامین کنندگان تمرکز و هم افزایی در این صنعت را افزایش داده، استفاده از نقطه نظرات تمامی سازندگان را ممکن می سازد.
منصوری  در خصوص ماموریت توسعه و تعمیق خودکفایی این شرکت اضافه کرد: خوشبختانه با شکل گیری کمیته ساخت داخل در ایران خودرو که دبیری آن به ساپکو سپرده شده است، جلسات منظمی با وزارتخانه داریم و با حضور مدیرعامل ایران خودرو نهضت خودکفایی بطور ویژه دنبال خواهد شد.
مدیرعامل ساپکو اجرای عدالت در قیمت گذاری را ماموریت آخر ساپکو عنوان کرد و هدف آن را تعیین قیمت بر اساس CBD یا قیمت هدف (target price) دانست.

  کد خبر
378717
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن