خودروصنعت، معدن، تجارت

آخرین قیمت‌ها در آشفته بازار خودرو/پراید؛۶۹ یا ۹۰ میلیون؟

در حالی که برخی اگهی‌دهندگان در فضای مجازی قیمت پرایدهای قابل فروش خود را بین ۸۰ تا ۹۰ میلیون تومان اعلام کرده اند، اتحادیه صنف نمایشگاه داران قیمت فروش پراید را ۶۹ میلیون تومان گزارش کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، باشگاه خبرنگاران جوان،خبرگزاری وابسته به صدا وسیما امروز در جدولی نرخ نامه اعلامی از سوی اتحادیه صنف نمایشگاه داران را منتشر و قیمت پراید ۱۱۱ را ۶۹ میلیون تومان اعلام کرد این در حالی است که برخی از فعالان بازار از فروش پراید در روزهای اخیر به قیمت ۸۰ تا ۸۴ میلیون تومان خبر داده اند.

 مهمترین دلیل افزایش عجیب نرخ پراید را برخی دست اندرکاران و فعالان بازار اتفاقا توقف تولید این خورو می‌دانند و از آنجا که این خودرو ارزان‌ترین خودروی عرضه شده به بازار بود، رشد قیمت آن به شکلی مستقیم زمینه افزایش نرخ دیگر خودروها را در بازار فراهم کرده است.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی 5389616 آخرین قیمت‌ها در آشفته بازار خودرو/پراید؛۶۹ یا ۹۰ میلیون؟

امروز اتحادیه صنف نمایشگاه داران هر دستگاه سمند ال ایکس را به قیمت ۱۱۲ میلیون تومان و هر دستگاه پژو ۴۰۵ ، دیگر خودروی در آستانه خروج از خط تولید را ۱۰۶ میلیون توان اعلام کرده است.

 پژو پارس نیز در حال حاضر ۱۳۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

بر اساس این گزارش دنا تیپ یک به قیمت ۱۶۶ میلیون تومان و رانا ال ایکس به قیمت ۱۰۵ میلیون تومان در بازار عرضه می شود. سایپا ۱۳۱ تنها یک میلیون تومان پایین تر از پراید ۱۱۱ عرضه می شود و ۶۸ میلیون تومان قیمت خورده است .

قیمت کیاسراتو ۲۰۰۰ اتوماتیک ۴۵۰ میلیون تومان و بهای ساینا فول ۸۷ میلیون تومان گزارش شد.

 

منبع
خبرانلاین
  کد خبر
487944
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن