اقتصاد کلان

واکنش قالیباف به ادعای یک نماینده درباره تغییرات در بودجه

رییس مجلس شورای اسلامی به ادعای نماینده خرم آباد درباره تغییرات در متن نهایی قانون بودجه نسبت به مصوبه مجلس واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، محمد باقر قالیباف در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس و در واکنش به تذکر مهرداد ویس‌کرمی در مورد برخی تغییرات در متن بودجه نسبت به مصوبه مجلس گفت: چون در صحن مطرح شد باید بگویم در بحث مربوط به برنج در بودجه، متن مذاکرات به این شرح است «در سال ۱۴۰۰ کشت برنج در مناطق مختلف کشور در چارچوب سیاست‌های کلی و با هماهنگی دستگاه‌های ملی به تشخیص شورای آب استان تعیین می گردد.» این متن مذاکرات است.

همچنین بخوانید

وی افزود: متنی که در قانون بودجه نوشته شده نیز همین است «در سال ۱۴۰۰ کشت برنج در مناطق مختلف کشور در چارچوب سیاست‌های کلی نظام و با هماهنگی دستگاه‌های ملی به تشخیص کارگروه سازگاری با کم آبی استان تعیین می‌گردد.» که این عین متن مصوب است.

رییس مجلس یادآور شد: من متاسفم که پشت بلندگو می‌گویبد که در صحن یک چیز تصویب شده و در متن یک چیز دیگر است. این ظلم به مجلس است و چون گفته شد من وظیفه داشتم از مجلس دفاع کنم که چنین چیزی وجود ندارد.

قالیباف در پایان گفت: خواهشم این است که دوستان رعایت کنند، حضرت آقا به ما تذکر دادند که موضوعاتی را نگوییم که بهانه به دست کسانی بدهیم که بخواهند مجلس را در این زمینه‌ها تضعیف کنند.

انتهای پیام

منبع

ایسنا

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا