ارتباطات و فناوري اطلاعاتامور زیربنایی

انتقاد شدید نماینده مجلس به مخابرات/امکان مکالمه ساده را هم در شیراز نداریم!

ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس از زیرساخت‌های ضعیف مخابراتی و ارتباطی در شیراز انتقاد و تاکید کرد که به دلیل این ضعف، برقراری یک ارتباط ساده کلامی در یکی از مهمترین کلانشهرهای کشور برای مردم فراهم نیست.

ابراهیم عزیزی چهارشنبه ۷ مهرماه در نشست بررسی مشکلات زیرساختی مخابراتی در شهرستان شیراز که با حضور فرماندار و نمایندگان مجلس در محل فرمانداری برگزار شد، با انتقاد از وضعیت ضعیف ارتباطات در این شهرستان اظهار کرد: ما برای حل این مشکل دو بار وزیر ارتباطات پیشین را به شیراز فراخواندیم و علی‌رغم حمایت ایشان اما عدم پیگیری و ضعف مفرط در این خصوص در استان و ناهماهنگی‌های موجود، موجب شد نتیجه‌ای حاصل نشود.

او با بیان اینکه این ساختار ضعیف ارتباطی سزاوار مردم شیراز نیست، گفت: وقتی درون استان از این فرصت استفاده نمی‌کنند و هر دستگاهی به شکلی موضوع را پاسکاری و اشکال و ایرادها را متوجه دستگاه دیگر می‌کند، مشکل هیچ گاه حل نمی‌شود.

عزیزی با بیان اینکه امروز برای یک ارتباط ساده تلفنی در شیراز مشکل داریم، افزود: اگر جلسه برای تشکیل جلسه هست، فایده‌ای ندارد اما اگر برای رفع مشکلات جلسه تشکیل می‌شود، ما آماده همه گونه همکاری هستیم.

او ادامه داد: مردم امروز در عصر ارتباطات نیاز ضروری به این مسئله دارند و قابل قبول نیست که می‌شنویم مثلا شهرداری یا فلان نهاد اجازه نصب یک زیرساخت ارتباطی در شهر را نمی‌دهد، در حالی که این اجازه با توجه به نیاز مردم، شرط نیست.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: موضوع ارتباطات را باید جدی بگیریم و نگاهمان نیز عمل گرایانه باشد تا مشکل مردم حل شود وگرنه مشکلات همچنان باقی خواهد بود.

عزیزی خاطرنشان کرد: بارها تشکیل جلسه شده و موارد و نیازهای ارتباطی به اطلاع سازمان‌های ذی ربط رسیده اما اینکه چرا همکاری نمی‌کنند جای سوال جدی است.

انتهای پیام

منبع

ایسنا

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا