بانکبانک و بیمه

معرفی برندگان جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین


پنجمین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین (بهار ۹۶) برگزار گردید.

به‌گزارش آرمان اقتصادی (ecoideal)،در این جشنواره کلیه دارندگان کارت‌های هدیه این بانک با حداقل مانده ۲۵۰.۰۰۰ ریال در قرعه کشی شرکت داده شدند و جوایز ارزنده‌ای از جمله یک دستگاه خودرو پژو پارس، ۱۲ کمک هزینه خرید دستگاه آیپد ( ۲۰ میلیون ریالی) و ۵۰ کارت هدیه (۵ میلیون ریالی) به برندگان تعلق یافت. 

جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین به صورت فصلی برگزار می‌گردد و به ازای هر ۲۵۰ هزار ریال از مانده کارت هدیه در هر روز، یک امتیاز برای دارنده کارت هدیه درنظر گرفته می‌شود. 
برندگان هر دوره قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان فصل بعد، اطلاعات مورد نیاز را به مرکز ارتباطات نوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ اعلام نمایند.
گفتنی است، دارندگان این کارت‌ها برای آگاهی از شرایط قرعه کشی و اطلاع از برندگان هر دوره از جشنواره می‌توانند به آدرس اینترنتی http://micard.enbank.ir و یا بخش جشنواره کارت هدیه در تارگاه اصلی بانک به آدرس اینترنتی http://www.enbank.ir مراجعه نمایند و با ثبت شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه در قسمت محاسبه امتیاز این سایت، در صورت برنده بودن، نوع جایزه و در غیر اینصورت، امتیاز فعلی کارت هدیه مورد نظر را مشاهده نمایند. 
همچنین ثبت‌نام دارندگان کارت‌های هدیه بمنظور امکان برقراری تماس از سوی بانک اقتصادنوین (مرکز ارتباطات نوین) در سامانه می کارت، به آدرس اینترنتی http://micard.enbank.ir ضروری است.
  کد خبر
67975
کلیدواژه‌ها

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن