بانکبانک و بیمهپرداخت الکترونیک

امکان احراز هویت اینترنتی مشتریان بانک مسکن فراهم شد

 

مدیرعامل بانک مسکن گفت: بر اساس دو ابزاری که از سوی شرکت ناواکو رونمایی شد، امکان احراز هویت اینترنتی مشتریان بانک مسکن فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی، محمود شایان در حاشیه رونمایی از دو محصول جدید شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، گفت: در وهله اول باید به این نکته اشاره کنم که امروز هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران درباره محصولات نوآوری و استارتاپی برگزار شد و تاکنون استقبال بی نظیری از این نمایشگاه به عمل آمده است.

وی بیان کرد: شرکت ناواکو یکی از شرکت‌های برند و مطرح در بخش سیستم مالی کشور است و امروز ۲ ابزار جدید تحت عنوان «ناپ» و «ٱبانک» از این شرکت رونمایی شد.

پایگاه خبری آرمان اقتصادی | جامع‌ترین رسانه اقتصادی WhatsApp-Image-2022-01-11-at-15.08.50 امکان احراز هویت اینترنتی مشتریان بانک مسکن فراهم شد

مدیر عامل بانک مسکن تصریح کرد: بر اساس این دو ابزار که رونمایی شد، می‌توان یکسری از خدمات به مشتریان را به صورت اینترنتی در اختیار آنان قرار داد و نیازی به مراجعه حضوری آنان به شعب بانک مسکن نیست.

شایان تاکید کرد: اقدام ویژه و بسیار خوبی که از طریق این دو ابزار جدید انجام می‌شود، بحث احراز هویت است و از این به بعد امکان احراز هویت مشتریان بانک مسکن به صورت اینترنتی وجود دارد. همچنین این امکان برای مشتریان بانک مسکن به وجود می‌آید که بدون مراجعه به شعب بانک هم افتتاح حساب کنند و هم از خدمات بانکی بهره مند شوند.

  کد خبر
692822

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا