بانکبانک و بیمه

در آینده ای نزدیک تحولات بزرگ به همراه اتفاق‌های خوبی برای بانک سپه رقم خواهد خورد

مدیر عامل بانک سپه اعلام کرد: در حوزه فناوری اطلاعات به زودی یک سیستم بیت تراکنشی را راه اندازی خواهیم کرد

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از ستاد خبری تراکنش هفتم ایران، دکتر آیت الله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه در حاشیه نمایشگاه رویداد فناوری مالی ایران، با بیان اینکه، به برنامه های پیشروی بانک سپه اشاره و اعلام کرد: در آینده ای نزدیک اتفاق های خوبی برای بانک سپه رقم خواهد خورد و به عنوان مهمترین و بزرگ ترین بانک کشور شاهد تحولات بزرگی در حوزه فناوری برای این بانک خواهید بود.

به گفته وی همچنین سوم خرداد سال آینده مصادف با آزاد سازی خرمشهر رنکینگ بانک سپه فول اکتیو بالا خواهد آمد

مدیر عامل بانک سپه تصریح کرد: در سال ۱۴۰۴ که ۱۰۰ سالگی بانک سپه است، شاهد نو شوندگی و بهبود وضعیت و خدمات خوبی در حوزه فناوری اطلاعات خواهید بود و خبر های خوبی را به زودی اعلام خواهیم کرد.

وی به دو سیستمی که در آینده در بانک سپه راه اندازی خواهد شد اشاره کرد و گفت: در حوزه فناوری اطلاعات به زودی یک سیستم بیت تراکنشی را راه اندازی خواهیم کرد همچنین سوم خرداد سال آینده مصادف با آزاد سازی خرمشهر رنکینگ بانک سپه فول اکتیو بالا خواهد آمد.

گفتنی است، هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با سخنرانی بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران و متخصصان و در قالب نشست ها و میزگردها، کارگاه های معرفی محصول، نشست های استارتاپی، دوره تخصصی بانکداری نوین و….. ۲۱ و ۲۲ دی ماه در هتل لاله و مرکز آفرینش های کانون برگزار می‌شود.

  کد خبر
692844

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا