امور زیربناییكشاورزی و دامپروری

تاکید ویژه رهبری بر افزایش بهره وری آب

معاون وزیر جهاد کشاورزی جزییات دیدار تولیدکنندگان بخش کشاورزی با رهبر انقلاب را اعلام کرد و گفت: در این دیدار رهبر انقلاب خواستار قدرت گرفتن بخش خصوصی در حوزه تولید شدند.

همچنین بخوانید

محمدمهدی برومندی معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به جزئیات دیدار امروز مقام معظم رهبری با تولیدکنندگان با بیان اینکه رهنمودهای رهبر انقلاب همواره مایه امید و دلگرمی تولیدکنندگان است، اظهار داشت: در این دیدار تولیدکنندگان حوزه‌های مختلف حضور داشتند و در جریان آن چند تن از تولیدکنندگان بخش کشاورزی نیز صحبت و مسائل مربوط به حوزه کشاورزی را مطرح کردند.

برومندی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب در این دیدار از زبان تولیدکنندگان نمونه کشاورزی در جریان روند تولید، ظرفیت‌ها و چالش‌های بخش قرار گرفتند، افزود: رهبر انقلاب در این دیدار بر عدم دخالت دولت در بخش تولیدات کشاورزی تاکید داشتند و عنوان کردند بخش خصوصی باید در این حوزه قدرت بگیرد و دولت تنها نقش سیاستگذاری، ریل گذاری، حمایت، هدایت و نظارت را بر عهده داشته باشد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: رهبر انقلاب همچنین بر نگاه به تولید داخل و ظرفیت‌های درونی تاکید داشتند و خواستار رفع موانع تولید شدند. همچنین از مسئولان دولتی خواستند نقش مانع زدایی تولید و پشتیبانی از آن را داشته باشند. علاوه بر این رهبر انقلاب بر افزایش بهره وری در حوزه کشاورزی تاکید ویژه داشتند.

به گفته برومندی، در این دیدار تولیدکنندگانی از حوزه‌های مختلف کشاورزی از جمله دام و باغبانی صحبت کردند و رهبر انقلاب را در جریان امور قرار دادند.

منبع

مهر

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا