بانکبانک و بیمه

بسته‌های جدید اعتباری بانک ملی برای اصناف


عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در این همایش بازار صدور ضمانتنامه را مطلوب ارزیابی کرد و از تهیه بسته های جدید اعتباری برای اصناف و مشاغل خاص در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی (ecoideal)، محمود شایان در همایش بررسی مسائل ضمانتنامه و کارت اعتباری اداره امور شعب جنوب تهران بانک با تاکید بر دغدغه مدیران ارشد بانک ملی ایران در خصوص رونق اقتصادی ابراز داشت: با توجه به نقش کلیدی بانک ها در اقتصاد، همه مردم و مسئولان حمایت بانک ها را عاملی مهم در رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال می دانند.

وی افزود: طرح های کوچک و متوسط تولیدی، زنجیره اتصال به واحدهای تولیدی بزرگ هستند که باید به سرعت شناسایی شوند و مورد حمایت قرارگیرند.
معاون اعتباری و نظارت بر مصارف بانک ملی ایران با تاکید بر اهمیت سود آوری واحدها ادامه داد: تجزیه و تحلیل ترازنامه بانک و ایجاد حساسیت نسبت به صورت های مالی برای کارکنان، می تواند در نهادینه کردن فرهنگ سود آوری موثر باشد.
وی در این همایش بازار صدور ضمانتنامه را مطلوب ارزیابی کرد و از تهیه بسته های جدید اعتباری برای اصناف و مشاغل خاص در آینده نزدیک خبر داد.
 
نقش کارمزد در درآمد
در بخش دیگری از این همایش، علی موسوی زاده مدیر امور اعتباری بانک ملی ایران با تشریح انواع مدل های نوین بانکداری گفت: کارمزد، برای بانک ها درآمدزایی خوبی دارد که اقدامات و برنامه های خوبی در سند راهبردی بانک برای حرکت به سمت کارمزد محور بودن دیده شده است.
وی افزود: به همین منظور و برای تحقق اهداف این سند راهبردی، تمامی خدمات، اقدامات و تغییرات در ارکان بانک ملی ایران باید بر اساس یک مدل کسب و کار واحد انجام گیرد.
در ادامه همایش بررسی مسائل ضمانتنامه و کارت اعتباری بانک ملی ایران، محمد نور آزادی مدیر امور شعب تهران بانک نیز با اشاره به اختیارات مدیران در تحقق عدالت سازمانی گفت: پیشرفت هر سازمانی بدون در نظر گرفتن واقعیت های سازمان امکان پذیر نیست.
وی ضمن مطلوب ارزیابی کردن دانش بانکی کارکنان شعب جنوب تهران افزود: در سازمان های بزرگ آن چیزی که معجزه می کند و همه کارکنان را در یک مسیر و همسو در دستیابی به اهداف سازمانی قرارمی دهد، تغییر نگرش و اندیشه کارکنان است.
افشین کاظمی رئیس اداره امور شعب جنوب تهران بانک نیز در این همایش ضمن ارائه گزارشی از وضعیت این اداره امور شعب گفت: به منظور ترویج فرهنگ صدور ضمانتنامه، دو دوره آموزشی برای تمامی رده های شغلی مرتبط با صدور ضمانتنامه برگزار شده است.
فریدون رشیدی رئیس اداره کل اعتبارات بانک ملی ایران نیز در پنل های تخصصی که به منظور آسیب شناسی فرایند صدور و تمدید ضمانتنامه و همچنین مسائل مربوط به کارت های اعتباری و سامانه ترنج برگزار شده بود، به سوالات همکاران پاسخ داد.
در پایان همایش، شعب سپاس، انبار توشه راه آهن و کهریزک شهر ری به عنوان شعب برتر اداره امور شعب جنوب تهران بانک در بخش صدور ضمانتنامه انتخاب شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا