امور زیربناییراه و ساختمان

«یونسی» مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان شد

حسین یونسی با حکم معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب شد.


به گزارش آرمان اقتصادی، علی‌اکبر صفایی در این حکم بر “رعایت کامل قوانین و مقررات و مصوبات هیات‌عامل شورای‌عالی سازمان به عنوان فصل‌الخطاب در اجرای امور”؛ “بازاریابی مناسب و تسهیل جریان کالا، کشتی و رفع دغدغه‌های بخش خصوصی” و “ارتقای ایمنی در زمینه فعالیت‌های بندری و دریایی، حفظ محیط‌زیست دریایی و امنیت دریانوردی (ISPS Code)” تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی همچنین در حکم انتصاب مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی گیلان بر “اهتمام در جهت توسعه حمل‌ونقل چندوجهی و زنجیره تامین با محوریت افزایش سهم بنادر استان گیلان از ترانزیت منطقه‌ای دریای خزر”؛ “جدیت در پیاده‌سازی مدیریتی مشارکتی و استفاده از نظرات کارشناسان” و ” فرایندسازی جریان کالا مبتنی بر فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک” تاکید کرد.

شایان ذکر است که حسین یونسی با ۲۳ سال سابقه فعالیت در سازمان بنادر و دریانوردی،  کارشناس مهندسی دریا و کارشناس ارشد امور دریایی و پیش از این معاون مدیرکل امور دریانوردان و سازمان‌های تخصصی بین‌المللی سازمان بنادر و دریانوردی بوده است.

معاون امور دریایی و بندری اداره‌کل بندر و دریانوردی امیرآباد، رئیس امور دریایی مجتمع بندری انزلی، معاون امور دریایی و بندری اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و رئیس اداره آموزش مجتمع بندری امام خمینی(ره) از مهمترین سوابق اجرایی حسین یونسی است.


انتهای پیام/

منبع

ایلنا

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا