بانکبانک و بیمه

اعلام برندگان دو قرعه‌کشی بانک‌آینده


مراسم قرعه‌کشی دوره سوم باشگاه پذیرندگان پایانه‌های فروش متصل به حساب‌های بانک آینده و طرح تشویقی آفتاب با برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی (ecoideal)، در این مراسم برندگان یک دستگاه خودرو لکسوس Nx ، خودرو پژو ۲۰۰۸ و ۲۰ سفر به جزیره بالی طرح تشویقی آفتاب، به قید قرعه مشخص شدند. 

دوره سوم باشگاه پذیرندگان پایانه‌های فروش متصل به حساب‌های بانک آینده، از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شد و در تاریخ ۳۱ شهریورماه به پایان رسید. 
در این دوره، پذیرندگان فرصت داشتند، علاوه بر شرکت در قرعه‌کشی هفتگی، صدها جایزه ۵ میلیون ریالی، با کسب امتیاز بر مبنای تعداد و مبلغ تراکنش و با کسب حداقل ۲۵۰ امتیاز در قرعه‌کشی شرکت کنند. 
گفتنی است؛ این دوره، به پاس قدردانی از وفاداری پذیرندگان، با برنامه تشویقی آفتاب تا پایان شهریورماه، با جوایز ویژه، تمدید شد. در این برنامه تشویقی، پذیرندگان با توجه به میزان حداقل مانده سپرده که به ازای هر ده میلیون ریال در پایان هر روز محاسبه می‌شد و با شرط انجام حداقل ۵۰ تراکنش و کسب ۳۰۰ هزار امتیاز، شانس خود را در قرعه‌کشی جوایز این طرح افزایش دادند. شایان ذکر است؛ جوایز برندگان، طی مراسمی در پایان مهرماه سال جاری به ایشان اهدا خواهد شد.
برای کسب اطلاع از اسامی برندگان و طرح‌های آتی، به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان به‌نشانی: ba.efarda.ir و یا به کانال تلگرامی https://t.me/AyandehBankCustomerClub_Pos مراجعه فرمایید.

همچنین بخوانید

دکمه بازگشت به بالا